Samsung Galaxy Note 10.1 (N8005/N8000) S Pen önerisi

Hocam sizin tablet hakkında hiçbir tecrübem yok. Ama okumaması çok saçma olur tabletin kendi kalemi.
Ben de Tab S6 Lite var bununla kıyasladım çünkü bütün S Pen'ler aynı (Tab S7'den sonrası hariç) S Pen o kalemlerden kat kat daha iyi incelemesini izlerseniz kalemin anlarsınız.

S Pen dokuma ile çalışmaz ekranın altındaki özel bir yapı ile kalemin ucu eşleşir. Ama diğer kalem ise dokunmayla çalışıyor yani elinizle yazmanızla aynı şey. Bu yüzden S Pen önermiştim. Artık sizin tercihinize kalmış.

Hocam sizin tablet hakkında hiçbir tecrübem yok. Ama okumaması çok saçma olur tabletin kendi kalemi.
Ben de Tab S6 Lite var bununla kıyasladım çünkü bütün S Pen'ler aynı (Tab S7'den sonrası hariç) S Pen o kalemlerden kat kat daha iyi incelemesini izlerseniz kalemin anlarsınız.

S Pen dokuma ile çalışmaz ekranın altındaki özel bir yapı ile kalemin ucu eşleşir. Ama diğer kalem ise dokunmayla çalışıyor yani elinizle yazmanızla aynı şey. Bu yüzden S Pen önermiştim. Artık sizin tercihinize kalmış.

Tamam hocam bende onu alacağım peki S Pen'ler ićin yedek uçlar aynı mıdır?
Yani ben bir S Pen yedek ucu alsam bu benim kalemimde çalışır mï?

Veya herhangi bir "stylus kalem" alabilirsiniz.
Ben herhangi bir stylus kalem önermiyorum. Cihazda s pen desteği varsa s pen dışında kalem alınmasın. Ben cihazımda s pen desteği olmadığı için aldım, elimi ekrana koyunca yazıyı geri alıyor, yazamıyorum. Eldiven ile kullanıyorum şuan.

Hocam S6 S7 tabletlerin uçları aynıymış. Sizin ki de belki aynı olabilir 20 lira bir şey zaten uç, alıp denersiniz.
En kötü ihtimalle ise uçu kullanılmaz hale geldikçe yeni S Pen alacaksınız.

S6 ve S7 tabletlerin uçları birbiriyle mu aynı?

@Akira.exe hocam?

Hocam S6 S7 tabletlerin uçları aynıymış. Sizin ki de belki aynı olabilir 20 lira bir şey zaten uç, alıp denersiniz.
En kötü ihtimalle ise uçu kullanılmaz hale geldikçe yeni S Pen alacaksınız.

Hocam?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı