Elektronik Samsung Galaxy S23 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye garantili) 26.999 TL!

Sizin cihazınız kronik sorunlu diye gelip burada insanları yanıltmayın. Ben de S21 FE kullanıyorum Instagram'da 55 derece oluyor ama 2100 sorunlu bir işlemci ve bunu bilerek aldım. S23'te bu sorun olamaz. Sizin cihazınız sorunlu ya da siz kışın S20 kullanıp yazın S23 alıp güneş altında ısındığından bahsediyorsunuz.
Kronik sorunlu ne demek biliyorsun diye düşünüyorum. Her S23 cihazında ortaya çıkmış bir sorun demek oluyor. Evet cihazım fabrika hatalı bir cihaz. Ve bu sorunla karşılaşan 2 kişi daha gördüm. Demek oluyor ki S23 cihazlarında her 1000 kişiden 2'si sorunlu diyelim. Burada sorununu bilmeyip bize söylemeyenler de var. S23 cihazlarının kimisi sorunsuz iken kimisinin sorunlu olduğu ortaya çıkıyor. Bu yüzden tavsiye etmedim. Riskli. Ben Galaxy S20 cihazımı 2 yıl kullandım. 45 dereceyi geçmezdi. S23 cihazı gölgede rahatça çıkıyor bu sıcaklıklara. Güneşe 2 sefer çıktım herhalde. O zaman da 53 dereceye çıkmıştı zaten.

Son düzenleme:
Sizin cihazınız kronik sorunlu diye gelip burada insanları yanıltmayın. Ben de S21 FE kullanıyorum Instagram'da 55 derece oluyor ama 2100 sorunlu bir işlemci ve bunu bilerek aldım. S23'te bu sorun olamaz. Sizin cihazınız sorunlu ya da siz kışın S20 kullanıp yazın S23 alıp güneş altında ısındığından bahsediyorsunuz.

Ben de kullanıyorum S23 hiç ısınma sorunuyla karşılaşmadım, ama çok zorlamadım telefonu ondan da olabilir oynadığım tek oyun Clash of Clans oldu.

Tavsiye etmiyorum. Galaxy S23 ısınma konusunda rezil bir cihaz. Telegram'da yazışmamda cihazımın 45 dereceye çıktığını Samsung servisi üzerinden görüntüledik ve bunun gayet normal olduğunu söylediler. Galaxy S20 cihazımda Exynos 990 sorunlu işlemcisi ile Call of Duty'de maksimum grafik açıp Battle girdiğimde maksimum 45 derece oluyordu. Galaxy S20 cihazımdan Galaxy S23 cihazına geçtiğime çok pişmanım.

Fanboy kokusu alıyorum.

Fanboy kokusu alıyorum.
Pardon neyin fanboyu? Öncelikle Apple sevmediğimi belirteyim. 10 yıldır da Samsung kullanıyorum. Tuşlu telefonlarından Note 3'e, Note 4, Note Edge, S7 Edge, S9 Plus, S10 Plus, S20, S22, S23 kullandım. Apple markasını halen sevmemekteyim. Samsung'a göre eksikleri var. Burada hiç bir markanın fanboyluğunu yapmıyorum

Kendim kullanıyorum yanına da Galaxy Watch 5 aldım gayet memnunum herhangi bir ısınma sorunu yaşamıyorum, kablosuz şarj paylaşımı ve Samsung DeX özelliği beni mest ediyor, Watch 5'in şarjı bitmeye yakın olduğu zaman telefondan karşılıyorum. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler.

Pardon neyin fanboyu? Öncelikle Apple sevmediğimi belirteyim. 10 yıldır da Samsung kullanıyorum. Tuşlu telefonlarından Note 3'e, Note 4, Note Edge, S7 Edge, S9 Plus, S10 Plus, S20, S22, S23 kullandım. Apple markasını halen sevmemekteyim. Samsung'a göre eksikleri var. Burada hiçbir markanın fanboyluğunu yapmıyorum.

Hocam size öyle denk gelmiş demek ki teknoloji şans işi şu ana kadar o cihazla ilgili olumsuz yorum yapan bir tek sizi gördüm.

Hocam size öyle denk gelmiş demek ki teknoloji şans işi şu ana kadar o cihazla ilgili olumsuz yorum yapan bir tek sizi gördüm.
Evet nedense bu şans hiç yüzüme gülmedi😂 Son zamanlarda Monster Abra A7 ve 14.1.5 almıştım ekranında ölü piksel dolu bir şekilde gelmişti de en azından serviste cihaz değişimi sağlandı. S23 aldım şimdi 1 aydır servisten çıkıyorum başka servise gidiyorum şehirden şehire dolaşıyorum. 55 dereceye kadar normal dedikleri için 55 dereceye gelmediği sürece değişim yapmayacaklarmış. Samsung Members Platformundan bu sorunu yaşayan 2 kişi daha var maalesef ki.

Evet nedense bu şans hiç yüzüme gülmedi😂 son zamanlarda Monster Abra A7 ve 14.1.5 almıştım ekranında ölü piksel dolu bir şekilde gelmişti de en azından serviste cihaz değişimi sağlandı. S23 aldım şimdi 1 aydır servisten çıkıyorum başka servise gidiyorum şehirden şehre dolaşıyorum. 55 dereceye kadar normal dedikleri için 55 dereceye gelmediği sürece değişim yapmayacaklarmış. Samsung members platformundan bu sorunu yaşayan 2 kişi daha var maalesef ki.

55 derece ne hocam ya Ryzen 5 5600 o sıcaklıkta çalışıyor.

55 derece ne hocam ya Ryzen 5 5600 o sıcaklıkta çalışıyor.
Maalesef. Servis tüm cihazları aynı kefene koyup hepsi için bir seviye belirlemiş. "55 dereceye gelirse değiştiririz, gelmez ise kalır" diye kodlamışlar akıllarına. Galaxy S23 cihazımı 3 kere çözüm merkezinin iletmesiyle servise gönderdim. Birinde cihaz 3 gün test edilip yazılım atıldı, diğerinde cihazı servise almadılar. Bilgisiz eleman 47 dereceye kadar normal dedi. Bir sonraki gelişimde başkası 55 derece dedi. Bilgisizler. Yine yazılım attılar yine çözülmedi. Şimdi 2. Kez bölge görevlilerine iletildi ekran fotoğrafları ile sorunum. Pazartesi tekrar dönüş sağlanacak. Bakalım bu sefer samsung ne gibi bir dönüş yapacak. Bu durumda 1 aydır mağduriyet çekmiş oldum ben de. Samsung severim hatta samsung fanboyu bile olmuştum bir aralar. Bu cihazımda yaşadığım sorun ve ilgisizlik markaya olan güvenimi kırdı doğrusu.
İşlemci sıcaklığım da soğuk klimalı odada 72 dereceye ulaştı maalesef. Oyun oynamadım, sadece telegram üzerinden yazıştım.

Kronik sorunlu ne demek biliyorsun diye düşünüyorum. Her S23 cihazında ortaya çıkmış bir sorun demek oluyor. Evet cihazım fabrika hatalı bir cihaz. Ve bu sorunla karşılaşan 2 kişi daha gördüm. Demek oluyor ki S23 cihazlarında her 1000 kişiden 2'si sorunlu diyelim. Burada sorununu bilmeyip bize söylemeyenler de var. S23 cihazlarının kimisi sorunsuz iken kimisinin sorunlu olduğu ortaya çıkıyor. Bu yüzden tavsiye etmedim. Riskli. Ben Galaxy S20 cihazımı 2 yıl kullandım. 45 dereceyi geçmezdi. S23 cihazı gölgede rahatça çıkıyor bu sıcaklıklara. Güneşe 2 sefer çıktım herhalde. O zaman da 53 dereceye çıkmıştı zaten.
Ben S23'ümde herhangi bir ısınma sorunu yaşamadım ilk kurulum dışında. Pilinden de gayet memnunum 7-8 saat ekran sürelerini zorluyorum. En iyisi Samsung Shop'a ve açabildiğiniz her yere şikayet açın servis en sonunda çözemeyeceği için bir üst telefon modeli ile değişime gidecektir.

Geri
Yukarı