Elektronik Samsung Galaxy S23 256 GB 27.999 TL

Apple kadar satış yapamayıp dünyanın en çok telefon satışı yapan firması olmayı nasıl beceriyor acaba 😕
Apple'ın değerini kaybetmemesinin nedeni psikolojik. İnsanların ona telefon gibi değil de zenginlik göstergesi, hava atma aracı olarak bakması. Alanların çoğu halen daha bundan dolayı alıyor. Yine bu ios/android tartışmasına girmek istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabii ki içlerinde ekosistemi, kalitesi, akıcılığı için kullanan çok kullanıcı var ama geneli videodaki gibi. 😁 Bunlar yüzünden her yerde iPhone çok değer görüyor.

He bir de oto b*ka gülen Twitch yayıncısı vardı. Sadece fakirler Android alır diyen, zengin olup Android alan olur mu diyen. Bu şekilde toplum baskısı olduğu sürece tabii ki Android kan kaybetmeye devam edecek. Bir insanın zevkini, kararlarını etkileyen tipler bitmek bilmiyor.
Kanka Samsung S serisi Apple'ın Yüzde 5'i kadar felan satıyor. A10,A20'yi isterse 1 milyar adet satsın bir önemi yok.

Arkadaşlar, tam az önce F5 atarken indirimi yakaladım. Kendim hemen sipariş verdim. Bedava fiyat.
Resmi Trendyol satıcı.

Eki Görüntüle 2004991
Pubg nasıl oynatır acaba?

Kanka Samsung S serisi Apple'ın Yüzde 5'i kadar falan satıyor. A10, A20'yi isterse 1 milyar adet satsın bir önemi yok.

iPhone tek modelci, üstüne zaten psikolojik materyalist baskı var toplumda. Az satıyor demiyorum. %5'i diyecek kadar komik duruma düşmeni beklemezdim ama :D
Samsung'un S21 FE, A74 gibi fiyat performans modelleri de her ülkede beğeniyle fazlasıyla satın alındı, alan memnun satan memnun. Klasik iPhone tiplemesine dönüşme...
Saçma sapan samimiyetlere de girme 👍

Galaxy S23 series sales have amounted to 22.89 million units since the phones were released over eight months ago.
1699293103123.png

PUBG nasıl oynatır acaba?

S23 Ultra var bende. Aynı CPU ve GPU akıcı ayarlarda 90FPS veriyor. Kullanım istatistiğine bakıyorum GPU %50'lerde geziyor. Alan arkadaşlara tavsiyem performans profilinden hafif modu seçsin. İşlemcinin gücünü %10 kısıyor fakat verini artırıp kullandığı Watt'ı bayağı düşürüyor oyunlarda otomatik olarak kapanıyor ve farkı günlük kullanımda göremiyorsunuz. Zaten içindeki işlemci overclocklu onu diğer tellerin performansının civarına getiriyor. Isı azalıyor, şarj süresi artıyor. Antutu ve geekbench v6 benim telefona ait. Aklında performansıyla alakalı soru işareti kalmasın diye attım.

Dosya Ekleri

• Fog0osOaEAE9sPo.png
    Fog0osOaEAE9sPo.png
    331,3 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20231002_142237_Geekbench 6.jpg
    Screenshot_20231002_142237_Geekbench 6.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20231005_221156_Photos.jpg
    Screenshot_20231005_221156_Photos.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 21
Elime geldi bugün fena bir şey hızı. Biraz ısınıyor yanlız onun dışında mükemmel. Pili o kadar kötü değil.

Elime geldi bugün fena bir şey hızı. Biraz ısınıyor yalnız onun dışında mükemmel. Pili o kadar kötü değil.

Performans pilini hafif moda geçir. Pil tüketimi de ilk 2 haftadan sonra düzeliyor adaptif pilin senin kullanım tipini öğrenmesi lazım. Senkronizasyon, NFC cart curt her şey açık geliyor onları kapat.

Performans pilini hafif moda geçir. Pil tüketimi de ilk 2 haftadan sonra düzeliyor adaptif pilin senin kullanım tipini öğrenmesi lazım. Senkronizasyon, NFC cart curt her şey açık geliyor onları kapat.
Performans profili var hocam onu mu diyorsunuz? Evet cihazı kullandıkça ısınması azaldı.

Performans profili var hocam onu mu diyorsunuz? Evet cihazı kullandıkça ısınması azaldı.

Light mode olan size açtırdığım şey. Diğer SD8 gen2 cihazlar 57FPS veriyor. Bizdeki overclocklu 61FPS veriyor biz onu undervolt ile 55FPS'e çekiyoruz ama güç tüketimine ciddi bir etkisi oluyor. Hem daha az ısınıyor hem de şarjı daha iyi gidiyor. Oyun oynarken otomatik kapanıyor günlük kullanımda da fark göremiyorsunuz zaten.

Dosya Ekleri

• Fog0osOaEAE9sPo.png
    Fog0osOaEAE9sPo.png
    331,3 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı