Samsung Galaxy Tab A9 Plus alınır mı?

Prokas

Centipat
Yer
Mersin
İnternette genellikle 8 GB + 128 GB olanları 6400 TL civarı. Oyun oynayabileceğim bir tablet arıyorum. Sizce Tab A9 Plus alınır mı? Benim için tabletin PUBG'de 60 FPS verebilmesi ve kaliteli olması önemli.

1711738395146.png

Bende iPad 9 var, akıcı 60 fps oynuyorum.

Pubg vs. oynayacaksan bence grafik önemli değil, önemli olan tabletin bileşenleri ve hz.

Eki Görüntüle 2153847

Pubg vs. oynayacaksan bence grafik önemli değil, önemli olan tabletin bileşenleri ve hz.
Kare hızı 60 olması için aşırı ayarının olması lazım fakat izlediğim test videolarında aşırı seçeneğinin bir alt kademesi vardı. Yanlışım varsa düzeltin

Kare hızı 60 olması için aşırı ayarının olması lazım fakat izlediğim test videolarında aşırı seçeneğinin bir alt kademesi vardı. Yanlışım varsa düzeltin
Aşırı çok önemli, zaten aşırı yoksa almanın anlamı yoktur. Aşırı seçeneğine bakmadım.

Aşırı çok önemli, zaten aşırı yoksa almanın anlamı yoktur. Aşırı seçeneğine bakmadım.
Hocam bu tableti bende almayı düşünüyorum
kare hızında en fazla hangi kademeye getirilebiliyor cevaplarsanız sevinirim
Peki PUBG'de 60-90 FPS verebilen en ucuz tablet hangisidir.
İos tarafında İpad 9 Android olarak Tab S6 Lite sanırım.

Eki Görüntüle 2153847

Ekran alıntısı aldığın konu sanırım bu;

Açıkçası inceleme yazısını yazan kişi tabletin sahibi bile değil. Bu nedenle bu incelemeye pek güvenmemek lazım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı