Samsung S21 FE deneyimleri

Burada en çok önerilen telefon S20 FE Snapdragon S20 FE fiyatının kralı
S21 FE'de öyle ama insanlarda Exynos algısı var
14 ay önce telefon aldığımda Dynamic AMOLED panel ve güncelleme desteği artısı olduğu için S21 FE düşünmüştüm ama Exynos olduğu için almadım (2.000 TL daha verecek bütçem yoktu)

14 ay önce telefon aldığımda Dynamic AMOLED panel CE güncelleme desteği artısı olduğu için S21 FE düşünmüştüm ama Exynos olduğu için almadım (2.000 TL daha verecek bütçem yoktu)
Exynos 2100 iyi işlemci ama throttle yemese işte.

14 ay önce telefon aldığımda Dynamic AMOLED panel CE güncelleme desteği artısı olduğu için S21 FE düşünmüştüm ama Exynos olduğu için almadım (2.000 TL daha verecek bütçem yoktu)
Bu arada hocam siz benim S20 FE almamı sağladınız ne kadar teşekkür etsem az :)

Hocam zaten benim gibi hafif oyunlar oynayanlar için çok sıkıntı oluşturmaz diye düşünüyorum zaten. Wild Rift oynuyorum. Belki ilerleyen zamanlarda arada sırada arkadaşlarla girmek için PUBG yüklerim. Benim için bir sıkıntı oluşturur mu? Siz bilgili insanlarsınız.
Wild Rift ve PUBG gibi oyunları rahat oynatır hocam.

Ben mi sağlamıştım 😀? Hatırlamıyorum
Artık telefon önerisi yapmıyorum zaten göz ardı ettim o konuyu
Evet hocam.Çok kişi önermişti yani sizinde katkı büyük.Baya takıntılı olduğumdan 3-4 tane ayrı konu açmıştım hatta.

Kış ayında yaşayacağın tek sorun temassızlık olur, ekran veya parmak soğuk iken cihazlar algılayamıyor bazen.
Performans ile ilgili bir sıkıntı olur mu?

Exynos 2100 iyi işlemci ama throttle yemese işte.
Telefonu benim gibi kullananlar için kesinlikle bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı