Elektronik Seçili MSI Ürünlerinde Vatan Bilgisayar İndirimi!

3200 TL'ye iniyor. PCI-e 5.0 model arayanlar kaçırmasın. Fiyatı epey iyi. Kalitesi de mid-tier.

Bunun dışındaki modellerin fiyatları iyi değil.
Ses sorunu olduğunu söylüyorlar bu model için. Hocam günlerdir psu konularını takip ediyorum. Her konuda sizlerin mesajları mevcut teşekkür ederim öncelikle. Bana 4000 TL bütçe ile 140mm fanlı en az 750W bir PSU önerebilir misiniz? Beyaz da olursa çok duacınız olurum :D

Ses sorunu olduğunu söylüyorlar bu model için. Hocam günlerdir psu konularını takip ediyorum. Her konuda sizlerin mesajları mevcut teşekkür ederim öncelikle. Bana 4000 TL bütçe ile 140mm fanlı en az 750W bir PSU önerebilir misiniz? Beyaz da olursa çok duacınız olurum :D

Rica ederim de yeni bir konu açın oraya geleyim. Ses sorunu ile alakalı özellikle bir şey duymadım. Konuda detaylandırırsınız. Konuşuruz.

1703773551084.png

Yok artık, 13 bin TL'ye RTX 3060 :D

Bu iki ürün arasında ne fark var acaba normalde Gaming X modeli daha pahalı olmuyor muydu ?

Bu iki ürün arasında ne fark var acaba normalde Gaming X modeli daha pahalı olmuyor muydu?

Aynı.

Bu iki ürün arasında ne fark var acaba normalde Gaming X modeli daha pahalı olmuyor muydu ?

Çıkabiliyorsanız buna çıkın derim. Düz 4070 ara ara 19.500 lira bandını görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı