Elektronik Seçili MSI Ürünlerinde Vatan Bilgisayar İndirimi!

Vatan Bilgisayar'da seçili MSI ürünlerinde sene sonuna kadar %15 indirim fırsatını kaçırmayın!

link:

Ya sen kampanyayı bırak da ben Vatan Bilgisayar'dan MSI MPG A1000G PCI-E5 Power aldım 25.10.2023 tarihinde okuldan sonra geri ödeme promosyon kampanyasına katılıyorum neden orijinal fatura değil diye ödülü vermiyor bir ASUS kadar olamıyorsunuz. Haydi bunu çöz şu an yayınladığınız kampanyada indirim yok bindirim var.

Eki Görüntüle 2067033
Yok artık, 13 bin TL'ye RTX 3060 :D
No indirim yes bindirim.

Bu iki ürün arasında ne fark var acaba normalde Gaming X modeli daha pahalı olmuyor muydu ?
Arada fark yok, ürün aynı ürün. Almaya niyetliyseniz ucuz olanı alın. Ayrıca arkadaşın söylediği modele çıkabilirseniz çok daha iyi olur. Pek takip edemiyorum ama 19-20K fiyatlarına da 4070 satılıyor. Atla deve gibi bir fark olmuyor bilin istedim.

Çıkabiliyorsanız buna çıkın derim. Düz 4070 ara ara 19.500 lira bandını görüyor.

Vatan Bilgisayar'da seçili MSI ürünlerinde sene sonuna kadar %15 indirim fırsatını kaçırmayın!

link:

Bu 2 ürün arasında ki farklar nelerdir? 3300 okuma hızı neden daha pahalı acaba?

Eki Görüntüle 2067033
Yok artık, 13 bin TL'ye RTX 3060 :D
Benim Asus Tuf RTX 3060 v2 model ekran kartı 22 bin TL sıfır ben zamanında mining kaynaklı 13 bin TL'ye almıştım...

Benim Asus Tuf RTX 3060 v2 model ekran kartı 22 bin TL sıfır ben zamanında mining kaynaklı 13 bin TL'ye almıştım...
22'ye 4070 var zorlasan 4070 Ti düşüyor ara sıra.

Yeni konular

Geri
Yukarı