Sevgilimle küstüm

cagdas00

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Önce kanka gözüyle baktığım bir kız vardı, Ceren. 4 gün falan böyle kanka olduk gibi, ben ona sevdiğim, açılamadığım kızı anlatıyordum, o kızı bana ayarlamaya çalıştı, olmadı. Şimdi onla sevgiliyiz, o da zor şeyler yaşadı.
Yalan yok, ilk başlarda bir şey hissetmiyordum, zaten bir şans verme açısında sevgili olduk. 4 ay oldu, şimdi bu konu ilk başlarda kafamı çok tırmalamadı. Ciddileşince olmaya başladı. Her dediğimi yapıyor, hiç erkeklere konuşmuyor, kimseyi takip bile etmiyor. Hayatındaki tek erkek benim. Benim hayatımdaki tek kadın da o.
Daha sevgiliyken 3 gün falan bir story atmıştı, kapli kedili falan. Yunsu diye bu çocugu etiketledi, ben de bu kim falan dedim. Arkadaşım kız arakdaşıyla ayrılmış, hikayeyi görüp bana yazacak, bende çocuga yönlendireceğim falan. Hemen hikayeyi kaldırdı. Çocuk da taa Konya'da yaşıyor, biz ise Aydın'da 1 senedir?

Arkadaşlar bu kız için ve bildiğin işte çocuga da yazdım, kızı kıskandırmak ve kız çocuga yazsın diye yapılmış bir şey ama çocugu direkt engelledi ve hiç konuşmadı. Sizce ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı