Sevgilimle nasıl barışabilirim?

Rica ederim. Dikkat et, ezdirme kendini :)

Hocam bugün yazdı bana kasım ayı bitiyor nasılsın iyi misin diye öyle çok fazla değil 2 3 mesaj konuştuk sonra daha konuşmadık bende sizden akıl almaya geldim ne yapmalıyım diye çünkü tavsiyeleriniz cidden akıllıca bende ilerleyen günlerde yazayım mı? Falan filan diyecektim.

Bu, muhtemelen sana derdini anlatacak. Öyle düşünüyorum. Eğer derdini anlatmaya çalışırsa da dinlemek isteme, yol ver. Kimsenin dert küpü değilsiniz.

Çok kralsınız hocam ya ben dediğiniz gibi yapayım sonra duruma göre dönerim zaten. Üstat lapsekilli o7.

Dostum ayrıldın mı ? Ayrılmadıysan affedersin ama mallık yapmış olursun. AYRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL YRIL AYRIL AYRIL.

Yeni konular

Geri
Yukarı