Sürprizbozan She Hulk dizisi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tensa_zangetsu

Centipat
She Hulk çok ama çok güzel bir dizi arkadaşlar sadece son bölümü kötüydü. İnternette kötülediler ama ben birkaçı dışında hiç birine katılmıyorum.
Öncelikle dizi Bethesda oyunları gibi en çok da Fallout oyunları gibi ilerliyor. Bu yüzden olay akışlarını izlemek bile çok güzel.

Ayrıca Marvel evreninde de yine birçok gönderme ve birçok karakter de geliyor. Özellikle de Incredible Hulk filminin aslında bir nevi sonrasını da anlatıyor. Şahsen ben çok sevdim.

Sizler de izleyin derim.

She Hulk çok ama çok güzel bir dizi arkadaşlar sadece son bölümü kötüydü. İnternette kötülediler ama ben birkaçı dışında hiçbirine katılmıyorum.
Öncelikle dizi Bethesda oyunları gibi en çok da Fallout oyunları gibi ilerliyor. Bu yüzden olay akışlarını izlemek bile çok güzel.

Ayrıca Marvel evreninde de yine birçok gönderme ve birçok karakter de geliyor. Özellikle de Incredible Hulk filminin aslında bir nevi sonrasını da anlatıyor. Şahsen ben çok sevdim.

Sizler de izleyin derim.

Recep ivedik izlerim she hulk izlemem.

Li
She Hulk çok ama çok güzel bir dizi arkadaşlar sadece son bölümü kötüydü. İnternette kötülediler ama ben birkaçı dışında hiç birine katılmıyorum.

Sizler de izleyin derim.
Linç yükleniyor...

Recep ivedik izlerim she hulk izlemem.
Recep İvedik'i kötülemem. O da güzel. Özellikle korsan CD satan adamla muhabbeti çok komik.
"Abi bu Maymun 3, bizim Nuri abi yaptı. böyle 3, 2, 1 diye gidiyor seri" :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizler de izleyin derim.
Ne kullanıyorsun hocam, söyle ben de kullanayım biraz belki izlediğim her şeyi beğenirim.

Recep İvedik'i kötülemem. O da güzel. Özellikle korsan CD satan adamla muhabbeti çok komik.
"Abi bu Maymun 3, bizim Nuri abi yaptı. Böyle 3, 2, 1 diye gidiyor seri" :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim ilgimi çekmiyor komedi ve Marvel filmleri genelde bilim ve spor filmleri izlerim.

Ben her diziyi izlemem. Süper kahraman dizileri izlerim sadece. She Hulk'da güzel.

Hocam harbi ne kullanıyosun asıl süper kahraman dizileri diğerleri yanında soluk kalır onca dizi varken.

Hocam harbi ne kullanıyosun asıl süper kahraman dizileri diğerleri yanında soluk kalır onca dizi varken.
Hocam bir şey kullanmak alakası yok ki bunun. Diğer diziler fantastik kurgu olmadığı için pek onları pek sevmiyorum. Tabi fantastik diziler de severim, bilim kurgu temalı.

Benim ilgimi çekmiyor komedi ve Marvel filmleri genelde bilim ve spor filmleri izlerim.
Benim sevdiğim tarzlar fantastik, bilim-kurgu ve tarihi kurgu filmler.

Geri
Yukarı