Sürprizbozan She Hulk dizisi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam bir şey kullanmak alakası yok ki bunun. Diğer diziler fantastik kurgu olmadığı için pek onları pek sevmiyorum. Tabii fantastik diziler de severim, bilim kurgu temalı.

Benim sevdiğim tarzlar fantastik, bilim-kurgu ve tarihi kurgu filmler.

Mizah ve abartı filmlerde hoşuma gidiyor aramızda kalsın :D.

Berbat bir yapımdı. Dizi boyunca sözde kadın Hulk olan dallamanın neredeyse yatmadığı herif kalmadı. La görme engelliyle niye yatıyorsun, bu kadar mı abartılır?

Bence rezaletti, şu an devam eden Loki çok daha izlenilesi bir yapım.

Zevk meselesi. Benim yüzüm güldü bu She-Hulk dizisinden. Beklentim yoktu, herkes kötülemişti ama hiç beklemediğim çok güzel şeyler oldu. Özellikle Incredible Hulk filminin bir nevi devamı olması çok güzeldi.

Hiç zevkime uymayan filmler dediğiniz gibi tarihi spor ve bilim filmleri hoşuma gidiyor p-pixar😃.

Berbat bir yapımdı. Dizi boyunca sözde kadın Hulk olan dallamanın neredeyse yatmadığı herif kalmadı. La görme engelliyle niye yatıyorsun, bu kadar mı abartılır?

Bence rezaletti, şu an devam eden Loki çok daha izlenilesi bir yapım.
Loki'de güzel.

Hocam görme engelle dediğin adam Electra ile de yattı :D. Adam "Dare Devil" olduğu için ve havalı bir adam olduğu için olabilir. Ayrıca She-Hulk seneryo gereği bitik, istenilmeyen çaresiz bir kadın. Böyle havalı bir adamla sevgili olması normal. Yoksa saksı ile sevgili olacaktı :D.

Hiç zevkime uymayan filmler dediğiniz gibi tarihi spor ve bilim filmleri hoşuma gidiyor p-pixar😃.
She Hulk'da bilim-kurgu sayılır ha :D.

Loki'de güzel.

Hocam görme engelle dediğin adam Electra ile de yattı :D. Adama "Dare Devil" olduğu için ve havalı bir adam olduğu için olabilir. Ayrıca She-Hulk seneryo gereği bitik, istenilmeyen çaresiz bir kadın. Böyle havalı bir adamla sevgili olması normal.

She Hulk'da bilim-kurgu sayılır ha :D.

Cars 3 izlerim (hiç sevmem cars 1 ile devam) ama she hulk izlemem gibi😃.

Geri
Yukarı