Sürprizbozan She Hulk dizisi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Aman aman hocam hatırlatmayın 2008 Hulk'ı palyaçoya çevirdiler woke, feminizm saçmalıklarından dolayı, tüm bölümleri kötüydü 1-2 tane orta-iyi çıkar onlarda cameo sayesinde.

Daha Daredevil veya Punisher falan izlemedin herhalde. İzlediysen ve She-Hulk'ı beğendiysen baya sıkıntılı bir durum.
Niye sıkıntılı bir durum olsun? Sizler ne yaşıyorsunuz ya? Alt tarafı dizi oğlum bu.

Aman aman hocam hatırlatmayın 2008 Hulk'ı palyaçoya çevirdiler woke, feminizm saçmalıklarından dolayı, tüm bölümleri kötüydü 1-2 tane orta-iyi çıkar onlarda cameo sayesinde.
Hocam öncelikle dizi bunun farkında ve kendi içinde zaten bunu eleştirisini de yapıyor. Bu dizinin güzel tarafı bence çok Incredible Hulk filmininden sonrasını anlatıyor, üzerinden çok duruyor.

Daredevil bir daha görmek çok güzeldi. Özellikle She-Hulk onu ensesinden tutttuğundan garibim görmüyordu ve masumca "Jen benim" diyordu :D.

Benim yüzüm güldü, çok güzel diziydi. Beğendim.

Bu arada She-Hulk birçok erkekle yatıyor ve "kaltak" diyorlar zaten :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı