Sıfırdan sözelde 1 yılda kaç sıralama yapılabilir?

FırınSütlaç

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar, selam. Seneye YKS'ye gireceğim sözelden tercih yapacağım. Ortaokulda derslerim iyiydi bir sıkıntı yoktu, lisede dersleri saldım. Sizce bir senede sözelde nasıl bir sıralama yapılır, düzenli çalışarak? Çoğu şeyi unutmuşum ama ufak bir tekrar hatırlamama yardımcı oluyor.

Son düzenleme:
Hızlı öğrenen biriyseniz ve 1 yıl boyunca sıkı çalışırsanız, ilk 10bini zorlarsınız gibime geliyor. Ancak dediğinizi tam anlamadım, sınava bu yıl mı gireceksiniz, önümüzdeki yıl mı?

Dostlar, selam. Bu sene YKS'ye gireceğim sözelden tercih yapacağım. Ortaokulda derslerim iyiydi bir sıkıntı yoktu, lisede dersleri saldım. Sizce bir senede sözelde nasıl bir sıralama yapılır, düzenli çalışarak? Çoğu şeyi unutmuşum ama ufak bir tekrar hatırlamama yardımcı oluyor.
Hocam zaten sözeldesiniz. Tamamen ezber yapmanız gerekecek. Bu yaz TYT halledersiniz sonrasında sözelde tamamen ezber yapacaksınız. 1 senede güzel sıralama yapabilirsiniz gibi. 2024 için sınava girecektiniz değil mi ?

Hocam zaten sözeldesiniz. Tamamen ezber yapmanız gerekecek. Bu yaz TYT halledersiniz sonrasında sözelde tamamen ezber yapacaksınız. 1 senede güzel sıralama yapabilirsiniz gibi. 2024 için sınava girecektiniz değil

Hızlı öğrenen biriyseniz ve 1 yıl boyunca sıkı çalışırsanız, ilk 10bini zorlarsınız gibime geliyor. Ancak dediğinizi tam anlamadım, sınava bu yıl mı gireceksiniz, önümüzdeki yıl mı?
2024 hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı