Sıfırdan sözelde 1 yılda kaç sıralama yapılabilir?

Sözele 2.dönem geçtim. 2022 yks sözelde 30k sıralama yaptım (çalışamadım). Sıkı bir çalışmayla 5 bin - 10bin çok rahat yapabilirsin. Tyt matematiğe asılman lazım. Rakiplerine fark atabilmen için TYT matematik çok önemli. Bu yaz TYT matematiği bitirmen demek geri kalanında full sözel çalışman demek.

Sıkı çalışmadan kastınız nedir hocam
1. TYT Matematik için soru bankası ve denemeler çözmek.
2. TYT Türkçe için paragraf kitabı ve denemeler çözmek.
3. TYT Sosyal için denemeler çözmek.
4. TYT Fen için de deneme çözmek. Fizik yapamasanız bile Kimya ve Biyoloji (13 soru ediyor) 5. üzerinden fena olmayan bir net yapabilirsiniz.
6. TYT Genel Deneme (120 soruya 165 dk geri sayım alarmı kurarak) çözmek.

7. AYT Edebiyat için soru bankası ve denemeler çözmek. Soru bankası zorunlu değil ama bir adım daha ileriye taşır.
8. AYT Tarih için soru bankası ve denemeler çözmek. Soru bankası zorunlu değil ama bir adım daha ileriye taşır.
9. AYT Sosyal-1 denemeleri çözmek.
10. Coğrafya-1 ve Coğrafya-2 derslerini Youtube'dan izlemek. Sosyal-1 ve Sosyal-2 denemeleriyle öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Diğer derslerden daha kolay olduğu için Coğrafya 1-2 denemesi ve soru bankası almanıza pek gerek yok ama isterseniz alabilirsiniz.
11. Sosyal-2'de Felsefe Grubu ve Din Kültürü derslerini Youtube'dan pekiştirebilirsiniz ama ihtiyacınız varsa bu derslerin de denemelerini alabilirsiniz.
12. AYT Sosyal-2 denemeleri çözmek.
13. AYT Sözel Genel Deneme (80 soruya 180 dk geri sayım alarmı kurarak) çözmek.

1. TYT Matematik için soru bankası ve denemeler çözmek.
2. TYT Türkçe için paragraf kitabı ve denemeler çözmek.
3. TYT Sosyal için denemeler çözmek.
4. TYT Fen için de deneme çözmek. Fizik yapamasanız bile Kimya ve Biyoloji (13 soru ediyor) 5. üzerinden fena olmayan bir net yapabilirsiniz.
6. TYT Genel Deneme (120 soruya 165 dk geri sayım alarmı kurarak) çözmek.

7. AYT Edebiyat için soru bankası ve denemeler çözmek. Soru bankası zorunlu değil ama bir adım daha ileriye taşır.
8. AYT Tarih için soru bankası ve denemeler çözmek. Soru bankası zorunlu değil ama bir adım daha ileriye taşır.
9. AYT Sosyal-1 denemeleri çözmek.
10. Coğrafya-1 ve Coğrafya-2 derslerini YouTube'dan izlemek. Sosyal-1 ve Sosyal-2 denemeleriyle öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Diğer derslerden daha kolay olduğu için Coğrafya 1-2 denemesi ve soru bankası almanıza pek gerek yok ama isterseniz alabilirsiniz.
11. Sosyal-2'de Felsefe Grubu ve Din Kültürü derslerini YouTube'dan pekiştirebilirsiniz ama ihtiyacınız varsa bu derslerin de denemelerini alabilirsiniz.
12. AYT Sosyal-2 denemeleri çözmek.
13. AYT Sözel Genel Deneme (80 soruya 180 dk geri sayım alarmı kurarak) çözmek

Öneriniz için teşekkür ederim hocam. Bu yaz matematik ve feni halletmeye çalışacağım

Geri
Yukarı