Sırtım iyi mi?

Bir de hiç 53 kilo gibi durmuyorsun benim arkadaşım 1.72-75 civarı çocuk 60 kilo çok parçalı biraz da büyük ve geniş. Sen kilonu yanlış ölçmüş olabilirsin.

Öncelikle testoyla alakası pek yok gelişmenin, %70 genetiktir gelişme hızı.

Ayırca farkındaysan sol omzun düşük, bunun nedeni sol omzunu az kullanman ve nöronların sağ omuza daha çok önem vermesi. Bunu düzeltmek için yapabileceğin şeyler sol kolunuda günlük hayatta aktif kullanmak, çantayı sağ omzuna atıyorsan sol omzunada atabilirsin gibi gibi.

Kilonun artmadığından bahsetmişsin, bunun nedeni yeterince yememen, günlük 4 5 bin kalori aldığınada pek inanamadım. 4 5 bin kaloriyi 53 kiloda iken alırsan istesen de istemesen de metabolizman mükemmel hızlı olsa da kilo alabilmen gerekli. FatSecret üzerinden kalorileri tam doğrulukta kayıt et ve ölç.

Guray's hypertrophy'nin güncellenmiş programını kullanıyorsun değil mi?

Progressive overload deneyebilirsin fakat sakatlanmamaya dikkat et.

Biraz daha bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabilirim.

Öncelikle testoyla alakası pek yok gelişmenin, %70 genetiktir gelişme hızı.

Ayırca farkındaysan sol omzun düşük, bunun nedeni sol omzunu az kullanman ve nöronların sağ omuza daha çok önem vermesi. Bunu düzeltmek için yapabileceğin şeyler sol kolunuda günlük hayatta aktif kullanmak, çantayı sağ omzuna atıyorsan sol omzunada atabilirsin gibi gibi.

Kilonun artmadığından bahsetmişsin, bunun nedeni yeterince yememen, günlük 4 5 bin kalori aldığınada pek inanamadım. 4 5 bin kaloriyi 53 kiloda iken alırsan istesen de istemesen de metabolizman mükemmel hızlı olsa da kilo alabilmen gerekli. FatSecret üzerinden kalorileri tam doğrulukta kayıt et ve ölç.

Guray's hypertrophy'nin güncellenmiş programını kullanıyorsun değil mi?

Progressive overload deneyebilirsin fakat sakatlanmamaya dikkat et.

Biraz daha bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabilirim.

Testoyla alakası yok? Kasların gelişmesini hangi hormon sağlıyor acaba. Testonun hiçbir önemi olmasa kadınlar neden gelişemiyor?

Geri
Yukarı