Sizce Kurama geri dönecek mi?

Staylus54

Decapat
Öncelikle merhaba. Boruto animesinde Kurama Naruto'ya baryon modunu açtı ve tum çakrasını verdi. Kendinde depolayamadı, o yüzden ölmedi ama silindi diyebiliriz. Şimdi bazı teoriler var, mangada görüşene kadar kendine iyi bak Naruto diyordu mesela. Geri döneceğinin ışığını mı verdi? Herkes kendi fikrini yazarsa güzel bir konu tartışması çıkarmış oluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Shounen serilerinde spot ışığını taşıyacak karakterler belli ve Naruto şu anki haliyle önceye kıyasla çok zayıf, daha büyük tehditlere karşı da bir şekilde yazar tarafından torpil yada daha farklı yol izlenmeli. Artık eskinin güçlü rasengan gibi bir tekniği tanrısal seviyedeki rakiplere karşı etki yada eskisi gibi güçlü izlenimi bile vermiyor, Naruto'nun yeni jutsu öğreneceğini düşünmüyorum muhtemelen evet Kurama tekrar geri gelecek. Son olarak Siyah Zetsu adlı kanalı izlemiyorsan bir bakmanı tavsiye ederim, işlediği konularda bir çok detayı gayet güzel açıklıyor ve izlemesi keyifli.

Yazar nasıl isterse o olur.
ancak Kuramayı sırf hype için öldürüp geri getireceklerini düşünmüyorum. Muhtemelen Naruto çok daha büyük bir güç kazanacak ya da bilge modunda eskisi kadar güçlü olmasa da borutoyu eğitmeye odaklanacak ve boruto babası artık kuramaya sahip olmadığı için ondan daha güçlü olacaktır.
Konuya spoiler başlığı lazım sayın moderatör.
Ek olarak ''O güne kadar kendine iyi bak'' derken Naruto'nun ölüp diğer dünyada kendisine katılmasından bahsediyordur.

Yazar nasıl isterse o olur.
ancak kuramayı sırf hype için öldürüp geri getireceklerini düşünmüyorum. Muhtemelen Naruto çok daha büyük bir güç kazanacak ya da bilge modunda eskisi kadar güçlü olmasa da borutoyu eğitmeye odaklanacak ve boruto babası artık kuramaya sahip olmadığı için ondan daha güçlü olacaktır.
Konuya spoiler başlığı lazım sayın moderatör.
ek olarak "o güne kadar kendine iyi bak" derken Naruto'nun ölüp diğer dünyada kendisine katılmasından bahsediyordur.

Ama şu an boruto izleyecelirinin tahminen %90Naruto yuzunden izliyor boyle bir olay gerçekleştikten sonra izleyecede düşüş yaşanmazmı yazar kalemını değiştirme ihtimali çıkar bu sefer de yani.

Senin de dediğin gibi 'şu an'. Serinin kötü sonla bitme ihtimali yok kanka bir şekilde Kurama da geri gelir merak etme. Kaguya olayından beridir Kishimotodan her şeyi bekliyorum.

Açıkçası serinin iyi sonla biteceğini hiç sanmıyorum. Yeni bölümler ne zaman gelecek fikri olan var mı?

Açıkçası serinin iyi sonla biteceğini hiç sanmıyorum. Yeni bölümler ne zaman gelecek fikri olan var mı?
Manga araya girdi 20 Ağustosta Time Skiple devam edecek. Animesi için yeni bir seri oluşturacaklar ya da animesi bir daha hiç yayınlanmayabilir. Kötü sonla bitmeyecek ama Naruto-Sasukeden biri kesinlikle ölür diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı