Sizce Kurama geri dönecek mi?

Manga araya girdi 20 Ağustosta Time Skiple devam edecek. Animesi için yeni bir seri oluşturacaklar ya da animesi bir daha hiç yayınlanmayabilir. Kötü sonla bitmeyecek ama Naruto-Sasukeden biri kesinlikle ölür diye düşünüyorum.

Animesi devam edecekse de son bölümler gibi olmazsa izlemem zaten. En son o rezil çizimleri düzeltmişlerdi. Manga okumaya devam ederim öyle bir şey olursa.

Kaguya olayından beridir Kishimotodan her şeyi bekliyorum.
Seriyi Kishimoto yazmıyor dostum, bırak yazmayı adamın Boruto hiçbir zaman umurunda olmadı. Mangaka boşta kalmasın diye sözde başına getirdiler ama adamın Boruto için yaptığı hiç bir şey yok. Biliyorum Naruto serisinden nefret ediyorsun ama, gerçek bu.

Manga okumaya devam ederim öyle bir şey olursa.
Mangaya başlamadıysan kesinlikle başlamanı öneririm, inan bana animedeki ile mangadaki seri arasında dağlar var. Animenin çizimleri çizgi film izliyor gibi hissettiriyor ama mangasının atmosferi apayrı. Çok güzel bir yerde araya girdi.

Seriyi Kishimoto yazmıyor dostum, bırak yazmayı adamın Boruto hiçbir zaman umurunda olmadı. Mangaka boşta kalmasın diye sözde başına getirdiler ama adamın Boruto için yaptığı hiç bir şey yok. Biliyorum Naruto serisinden nefret ediyorsun ama, gerçek bu.
20 sene boyunca çizdiği, yazdığı bir seriden bahsediyoruz. Eğer seri kötü yola gittiğinde adamın umrumda olmuyorsa kusura bakma ama ben o adamın paragöz biri olduğunu söylerim. Bu arada Kishimotonun da çizdiği bölümler var, boruto adamın umrunda değil argümanı yanlış. Biliyorum opden nefret ediyorsun ama, Eichiro Oda 20 sene boyunca çizdiği bir seriyi böyle çöp etselerdi oturup bir yerlerde parayı yemek yerine seri için bir şeyler yapıp o büyülü kalemini gösterirdi. Son olarak:
"This is my Peak!"

Animenin çizimleri çizgi film izliyor gibi hissettiriyor.
Belli oldu niye OP'ye mid dediği. Çizimleri kötü olduğu içinmiş 😂

20 sene boyunca çizdiği, yazdığı bir seriden bahsediyoruz. Eğer seri kötü yola gittiğinde adamın umrumda olmuyorsa kusura bakma ama ben o adamın paragöz biri olduğunu söylerim
Şimdi Naruto serisinin eksikleri ve saçmalıkları var, o apayrı bir konu. Uzun uzun tartışılabilecek bir konu. Benim demek istediğim Kishimoto, Boruto'nun mangakası falan değil. Biraz araştırırsan Kodachi'nin (önceki yazar) senaryosunu kullandığını anlayabilirsin. Ki zaten seride olan mantık hatalarından yola çıkarak bile Kishimoto'nun bunu yazmadığı aşikar. Tamam Kishimoto'nun da yaptığı saçmalıklar var ama Boruto'da ki saçmalıklar apayrı bir seviyede.

Eichiro Oda 20 sene boyunca çizdiği bir seriyi böyle çöp etselerdi oturup bir yerlerde parayı yemek yerine seri için bir şeyler yapıp o büyülü kalemini gösterirdi. Son olarak:
Konumuz mangaka kıyaslamak değil. Verdiğin örnek de gram umurumda değil, ama Kishimoto'nun parayı yediğini sanmıyorum ben. Kapasitesi o kadar ya da gerçekten uğraşmak istemedi. Bu iki seçenekten biri olduğunu düşünüyorum.

Şimdi Naruto serisinin eksikleri ve saçmalıkları var, o apayrı bir konu. Uzun uzun tartışılabilecek bir konu.
Naruto'nun eleştirilebilecek ve hataları olan bir seri olduğunu kabul etmen güzel.
. Benim demek istediğim Kishimoto, Boruto'nun mangakası falan değil. Biraz araştırırsan Kodachi'nin (önceki yazar) senaryosunu kullandığını anlayabilirsin. Ki zaten seride olan mantık hatalarından yola çıkarak bile Kishimoto'nun bunu yazmadığı aşikar.
Naruto'nun ana sayfasında bile writter Kishimoto yazıyor, bu adam hala kabullenemedi.
Konumuz mangaka kıyaslamak değil. Verdiğin örnek de gram umurumda değil, ama Kishimoto'nun parayı yediğini sanmıyorum ben. Kapasitesi o kadar ya da gerçekten uğraşmak istemedi. Bu iki seçenekten biri olduğunu düşünüyorum.
Hem kapasitesi o kadar hem de paragöz biri dostum. Adam zaten Shippudenin son 200 bölümünü ittire kaktıra çizdi, reenkarne gibi 2.sınıf bir olayı seriye ekledi daha ne olsun?

Naruto'nun eleştirilebilecek ve hataları olan bir seri olduğunu kabul etmen güzel.
Bunu her zaman söyledim. İlk konuşmamızda bile hatalarını kabul ettim. Sen sadece Naruto hayranı olduğum gerçeğini kabul etmek istemedin, çünkü Naruto'dan ölümüne nefret ediyordun. Her ne kadar çok gerçekçi bir seri olsa bile alt tarafı bir insanoğlunun kurduğu seriye bu kadar düşman kesildin.
Naruto'nun ana sayfasında bile writter Kishimoto yazıyor, bu adam hala kabullenemedi.
Şunu gerçekten açıklamaktan bıktım. Her manga kapağında Kishimoto, "Yaratıcı" olarak anılıyor. Yazar olarak bile anılmıyor. İsteyen istediği gibi inansın, ona kalmış. Benlik bir şey yok.

Hem kapasitesi o kadar hem de paragöz biri dostum. Adam zaten Shippudenin son 200 bölümünü ittire kaktıra çizdi, reenkarne gibi 2.sınıf bir olayı seriye ekledi daha ne olsun?
Bu konuyu buradan konuşmak istemiyorum. Dilersen discord adresimi verip detaylı konuşabiliriz. Buradan konuşacaklarımız bir yere kadar, konudan alakasız olacak ve ban yemek istemiyorum.

Bunu her zaman söyledim. İlk konuşmamızda bile hatalarını kabul ettim. Sen sadece Naruto hayranı olduğum gerçeğini kabul etmek istemedin, çünkü Naruto'dan ölümüne nefret ediyordun. Her ne kadar çok gerçekçi bir seri olsa bile alt tarafı bir insanoğlunun kurduğu seriye bu kadar düşman kesildin.
Ben evimde wifi olmadığı halde sağdan soldan 50-60 megabytelarla Naruto indirip izleyen biriydim. Bölümleri özet sahneleri, openning ve endingleri dahil full izledim, buna fillerlar da dahil. Sonra sen çıkıp OP hakkında saçma sapan konuştuğun için Naruto serisinden soğudum, yoksa sevdiğim bir seriydi.

Bu konuyu buradan konuşmak istemiyorum. Dilersen discord adresimi verip detaylı konuşabiliriz. Buradan konuşacaklarımız bir yere kadar, konudan alakasız olacak ve ban yemek istemiyorum.
Discord'un duruyordu sanırım, istek atacağım.

Geri
Yukarı