Son 45 günde AYT 50 net yapılır mı?

muratceylan99

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar YKS 2024 de başarıya ulaşmak istiyorum mezun değilim bir taraftan okulda devam ediyor ama maalesef sınıfta çalışacak ortam yok. Şu günlere kadar sadece TYT'ye çalıştım son denememde 70 net yaptım hedefim yazılım mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği AYT de 50-55 net yapılır mı? Yoksa mezuna mı kalmalıyım?
AYT de konu çalışmıyorum fakat bir konuya yarım saat çalışsam hatırlarım diyeyim ne önerirsiniz? Haftada bir kere TYT denemesi yeterli olur mu?

TYT son yaptığım deneme:

Türkçe: 30D 4Y.
Matematik: 15D 5Y.
Sosyal: 16D 1Y.
Fen: 16D 4Y.

OBP puanım tahminimce: 78-85 aralığında gelir

AYT için şu andan itibaren ne yapmam gerekir TYT kısmında matematiği artırabilirsem çok daha memnun eder ama geç kalırım gibi bir düşünce var.

Hocam konu dışı olacak ama bende TYT'de 45 net yapmak istiyorum. Hedefim 2 yıllık elektrik sizce nasıl ilerlemeliyim? 1 ayda 60 netleri görebilir miyim?

Türkçede bol paragraf çalış matematik te ilk 12 konuyu hal edip problemlere yönel sosyal zaten Türkçe ile neredeyse aynı bilgiye dahil olmayan kısımlarda 10-15 net getirir sana fen kısmında da en çok soru çıkan konulara yönel ben bu şekilde ilerledim ramazan boyunca çalıştım elde ettim bir başarı ama matematik halen üzüyor.

75+ bile yaparsın. AYT bu zamanlarda kazanılıyor.

Hocam trigonometri, parabol, limit, türev, integral şu zamandan itibaren toparlanır mı?

AYT kimyayı hiç yapamıyorum çok zor geliyor

Fizik kısmında da aynı 10 üzerinde 6, 5,-7 böyle bir performans sergiliyorum test çözerken.

AYT biyolojiyi hal ederim ezberim kuvvetlidir.

Bir de baş belası geometri var TYT-AYT fark etmez çözemiyorum hiç

Son düzenleme:
Türkçede bol paragraf çalış matematik te ilk 12 konuyu hal edip problemlere yönel sosyal zaten Türkçe ile neredeyse aynı bilgiye dahil olmayan kısımlarda 10-15 net getirir sana fen kısmında da en çok soru çıkan konulara yönel ben bu şekilde ilerledim ramazan boyunca çalıştım elde ettim bir başarı ama matematik halen üzüyor.

Hocam trigonometri, parabol, limit, türev, integral şu zamandan itibaren toparlanır mı?

AYT kimyayı hiç yapamıyorum çok zor geliyor

Fizik kısmında da aynı 10 üzerinde 6, 5,-7 böyle bir performans sergiliyorum test çözerken.

AYT biyolojiyi hal ederim ezberim kuvvetlidir.

Bir de baş belası geometri var TYT-AYT fark etmez çözemiyorum hiç
Hocam mat toparlanir çok çalışman lazim ama kimyada birşey diyemem ben tekte halletmistim fizikte halledilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı