Sony, Helldivers 2'de aldığı Steam'i PSN hesabına bağlama zorunluluğundan vazgeçti

Makaleler
2
Yer
Ankara
Kısaca, Steam'den aldığınız Helldivers 2'yi bir PSN hesabına bağlamazsanız oyunu oynamanıza engel olan ve bu yüzden 100'den fazla ülkede bir anda erişilmez hale gelen bu oyunda aldıkları bu zorunluluk kararından oyuncuların yoğun ve birlik halinde gösterdikleri tepki nedeniyle vazgeçmişler.

Haberle bağlantılı diğer haberler:

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adım doğru fakat pc oyuncularına görev düşüyordu burda helal olsun bunu da başardılar, sürekli oyunculara dayatma yapmaktan vazgeçilmeli artık, insanlar para veriyor ve tek yapmak istedikleri oyun oynamak. Hala pc oyuncularına ağlıyorsunuz falan filan diye ithamda bulunan konsol fanboyları vardı örnek alsınlar bu tutumu. Yarın öbürgün konsol lar exc oyunlardan vazgeçme kararı aldıklarında nasıl tutum sergileyecekler göreceğiz, fanboyları için konuşuyorum.

Koyun oyuncu topluluğunun gücü ancak Sony'ye yetmiş diyebiliriz. Ubisoft'dan EA ya bir sürü yayıncının oyununu oynamak için hesap açma zorunluluğu yıllardır var zaten. Peki bugüne kadar akılları neredeymiş? Sony tabii kolay lokma güçleri ancak Sony'ye yeter.

Son düzenleme:
Koyun oyuncu topluluğunun gücü ancak Sony'ye yetmiş diyebiliriz. Ubisoft'dan EA ya bir sürü yayıncının oyununu oynamak için hesap açma zorunluluğu yıllardır var zaten. Peki bugüne kadar akılları neredeymiş? Sony tabii kolay lokma güçleri ancak Sony'ye yeter.
Usta burda mesele hesap açma zorunluluğu getirmeleri değil sen sanki olayı biraz yanlış anlamışsın. Bu zorunluluktan dolayı birçok ülkedeki yüz binlerce oyuncunun para vererek aldıkları oyunu oynayamayacak olmalarıydı asıl mesele. Bu dediğin firmalarda oyunu satın aldığı halde hesap açamayıp oynayamayan kimse var mı? Böyle bir durumda da gayet haklılar zaten çünkü verdikleri para gasp edilmiş oldu. Steam en azından böyle bir durum karşısında iade hakkı tanımıştı sonrasında ki bu zaten yapılması gereken bir şeydi, yine de böyle bir durumda çok sayıda oyuncunun o kadar vakit harcadıkları bir oyun ellerinden alınmış oluyordu.

Demek ki ses çıkarmak işe yarıyormuş.
1715006003414.png

Geri
Yukarı