Sony WH-1000xm3 vs Sony WH-1000xm4

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Hangisi alınmalı? Sony WH-1000xm4 1.5 yıl garantili bir dosttan 3800 teklif aldım. 2. elmi yoksa sıfırdan M3 mü almalıyım?

Arkadaşının kulaklığının kondisyonu iyiyse alınır. Şuan xm4 var kafamda hatta. Xm3 ile farklarını sayıyorum:
-Kafandan çıkardığında algılayıp müziği durduran sensör var.(Takınca da otomatik devam ediyor.)
-Gürültü engellemesi bir tık daha iyi (Ama xm3 de hala harikulade.)
-xm3'ün gürültü engellemesi açık iken sessiz ortamda tsss sesi geliyor. Xm4'te o ses neredeyse duyulmuyor.
Xm4 ile ilgili sormak istediğin sorun varsa alabilirim.
Düzenleme: xm3 arkadaşımda vardı biraz deneyimlemiştim. Xm3 ilgili de sorabilirsin soracaksan.

Arkadaşının kulaklığının kondisyonu iyiyse alınır. Şu an XM4 var kafamda hatta. XM3 ile farklarını sayıyorum:
-Kafandan çıkardığında algılayıp müziği durduran sensör var.(takınca da otomatik devam ediyor.)
-Gürültü engellemesi bir tık daha iyi (ama XM3 de hala harikulade.)
-XM3'ün gürültü engellemesi açık iken sessiz ortamda tsss sesi geliyor. XM4'te o ses neredeyse duyulmuyor.
XM4 ile ilgili sormak istediğin sorun varsa alabilirim.
Düzenleme: XM3 arkadaşımda vardı biraz deneyimlemiştim. XM3 ilgili de sorabilirsin soracaksan.

Dostumdan taraf sıkıntı olmayacağını biliyorum elbet test için birkaç gün izin isteyeceğim. Her iki kulaklık bilgisayara bağlanır mı? Bluetooth 5.0 mı? Siz olsanız sıfır bir XM3 mü yoksa 1.5 yıl garantisi olan 2.el XM4 mü? @H0melander

Son düzenleme:
Dostumdan taraf sıkıntı olmayacağını biliyorum elbet test için birkaç gün izin isteyeceğim. Her iki kulaklık bilgisayara bağlanır mı? Bluetooth 5.0 mı? Siz olsanız sıfır bir XM3 mü yoksa 1.5 yıl garantisi olan 2.el XM4 mü? @H0melander
-Her ikisi de bilgisayara bağlanır. Hatta hem telefonuna hem laptopuna aynı anda bağlayabiliyorsun.(Herhangi iki cihaz) Atıyorum laptopta video izliyorsun telefona arama geliyor kulaklık otomatik telefona geçiyor.
-Bluetooth 5.0 destekliyor.
-Ben olsam xm4 alırım. Xm4 her açıdan daha iyi hem de xm3'te olmayan ekstra özellikler var. Xm5'i de aratmaz üstelik, xm5'te olan bütün özelliklerin aynısı xm4'te de var. Ama xm5'in gürültü engellemesi daha iyi tabiki, onun dışında çok farkları yok. Hatta xm4'ün xm5'e nazaran büyük bir avantajı var. Xm5 içine katlanmıyor o yüzden kılıfın hacmi çok daha büyük.

-Her ikisi de bilgisayara bağlanır. Hatta hem telefonuna hem laptopuna aynı anda bağlayabiliyorsun.(Herhangi iki cihaz) Atıyorum laptopta video izliyorsun telefona arama geliyor kulaklık otomatik telefona geçiyor.
-Bluetooth 5.0 destekliyor.
-Ben olsam xm4 alırım. Xm4 her açıdan daha iyi hem de xm3'te olmayan ekstra özellikler var. Xm5'i de aratmaz üstelik, xm5'te olan bütün özelliklerin aynısı xm4'te de var. Ama xm5'in gürültü engellemesi daha iyi tabiki, onun dışında çok farkları yok. Hatta xm4'ün xm5'e nazaran büyük bir avantajı var. Xm5 içine katlanmıyor o yüzden kılıfın hacmi çok daha büyük.
mx4 nun bilgisayarda mikrofon kalitesi nasıl?

mx4 nun bilgisayarda mikrofon kalitesi nasıl?
Bilgisayarda denemedim ama genel anlamda kötü. Nedeni bluetoothlu olması, şuan piyasada hiçbir bluetoothlu kulaklığın mikrofon kalitesi iyi değil. Bluetoothla veri aktarım hızı sınırlı olduğu için böyle maalesef. Telefonla konuşurken sesi karşı taraf anlıyo rahat şekilde ama çok bişey bekleme.

Geri
Yukarı