Sony WH-1000xm3 vs Sony WH-1000xm4

Bilgisayarda denemedim ama genel anlamda kötü. Nedeni bluetoothlu olması, şuan piyasada hiçbir bluetoothlu kulaklığın mikrofon kalitesi iyi değil. Bluetoothla veri aktarım hızı sınırlı olduğu için böyle maalesef. Telefonla konuşurken sesi karşı taraf anlıyo rahat şekilde ama çok bişey bekleme.
Bugün arkadaşım getirecek bilgisayarda test edicem. Hocam sporda kullandınız mı hiç tere dayanıklımı ve koşu bandında kulaktan düşme/rahatsız ediyor mu?

Xm4 nün

Ürünü aldım. Oyunlarda test ettim bilgisayarda gecikme yok gibi. Yalnız bilgisayarda mikrofonunu kullanamadım algılamıyor cihaz nasıl çözdünüz siz? @H0melander

Son düzenleme:
Bugün arkadaşım getirecek bilgisayarda test edicem. Hocam sporda kullandınız mı hiç tere dayanıklımı ve koşu bandında kulaktan düşme/rahatsız ediyor mu?

Xm4 nün

Ürünü aldım. Oyunlarda test ettim bilgisayarda gecikme yok gibi. Yalnız bilgisayarda mikrofonunu kullanamadım algılamıyor cihaz nasıl çözdünüz siz? @H0melander
Bilgisayarda mikrofonu hiç denememiştim. İnternetten araştırın isterseniz, bilgim yok maalesef. Bu arada hayırlı olsun, nasıl beğendiniz mi kulaklığı?

Bilgisayarda mikrofonu hiç denememiştim. İnternetten araştırın isterseniz, bilgim yok maalesef. Bu arada hayırlı olsun, nasıl beğendiniz mi kulaklığı?
Evet çok beğendim. Sporda kullanamayacağım gerçeğine üzülsemde onun dışında sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı