Recovery Sony Xperia Z3 TWRP'den magisk.zip flaşlarken "unable to repack boot image error 1" hatası

Sanırım yok, neyse bu konuda bir şeyler bulacağım.

Ayrıca sorun hocam.
Evet şimdi bende fark ettim. Cihaz eski olunca... Roottaki tek amacım telefonu WiFi repeater olarak kullanmak çok bir performans beklentimde yok. Ayrıca ilerde bir özellik eklemek istersem Magiskte önümün daha açık olmasından dolayı SuperSU tercih etmemeye gayret ediyorum.

Dostum.

Evet şimdi bende fark ettim. Cihaz eski olunca... Roottaki tek amacım telefonu Wi-Fi repeater olarak kullanmak çok bir performans beklentimde yok. Ayrıca ileride bir özellik eklemek istersem Magisk'te önümün daha açık olmasından dolayı SuperSU tercih etmemeye gayret ediyorum.

Dostum şu Magisk ZIP'ini TWRP'den flashlamayı dener misin?

Bir dakika atacağım

O olmaz ise başka bir ZIP atacağım.

Denedikten sonra olup olmadığını söyle 12'ye kadar oturacağım o zamana kadar yardımcı olabilirsem olacağım

Hocam romu mu kuramadınız?
ROM'u kurdum TWRP'yi yükledim biraz zaman aldı sizi beklettim kusura bakmayın. Attığınız ZIP dosyasını denedim aynı hatayı verdi. Pardon bu sefer "unsupported/unknown image format" hatasını verdi sonunda da ERROR 1 hatası. Bu hatanın aynısını stok boot.img dosyasını Magisk Manager da yamalarken almıştım.

ROM'u kurdum TWRP'yi yükledim biraz zaman aldı sizi beklettim kusura bakmayın. Attığınız ZIP dosyasını denedim aynı hatayı verdi.
Wipeden birşeye dokunmana gerek yok.

Birde bunu dene;

Geri
Yukarı