Sürprizbozan Spider-Man 2 ile ilgili büyük sızıntı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İlgi çekici bir sızıntı olduğunda bunu paylaşmak normal bir şey hocam. Öte yandan başlık konusunda kendi hatam var onu reddedemem. Başlığın değişmesi için rapor gönderdim. Öte yandan merak etmeyin, senaryoya dair bir spoiler yok ortada.
Başlığa neden yazıyorsun??? "Spider-Man 2 yeni sızıntı" yazarsın olur biter? İlgisini çeken biri girer konuya zaten?

Sızıntıyı paylaşabilirsin sıkıntı yok da, konuyubaşlıkta neden venomla oynanıcağı yazıyor ve "Sürprizbozan" tagi olmadan açıyorsun. Modlar nasıl izin veriyor?
Konuyu raporladım geri dönüş olarak "Başlıkta sürprizbozan bulunmaktadır" mesajını aldım. Konu ilk açıldığında etiket bile yoktu. Modlar bu konuyu nasıl onaylıyor?

Sizintilar arasında kostümler, fragmanlarda gözükmemiş kötü karakterler vs. var. Normalde spoiler içeriği olacağından hiçbir sızıntıyı paylaşma niyetim yoktu fakat Venom'la oynayacağımıza dair sızıntı bir çok insanın dikkatini çekeceğinden paylaşayım dedim.
Bazı insanlar venomla oynayacağız demişti ben çok inanmamıştım. Demek ki gerçekmiş.

Geri
Yukarı