SSD FPS düşmesi azaltır mı?

Siyahi adam

Picopat
Daha fazla  
SSD almayı düşünüyorum çünkü işlemcim çok FPS düşmesi yaratıyor. Bazı yerlerde SSD'nin FPS düşmesi azalttığını duydum. 500 GB SSD gibi bir düşüncem var acaba SSD sistem açılma hızını ve FPS dropları etkiler mi?

Bazı uzun süren droplar diskten olabiliyor. Ama onun için diskinizin çok kötü durumda olması gerekiyor. Normal droplar başka donanımlarınızla alakalı. Açılış hızıdır, programların açılış hızıdır her şeyi arttırır.

HDD'den kaynakli bir drop varsa düzeltir. Onun haricinde etkisi olmaz. Mapi çok büyük bir oyun oynamıyorsan HDD'ler hala yetiyor.

SSD almayı düşünüyorum çünkü işlemcim çok FPS düşmesi yaratıyor. Bazı yerlerde SSD'nin FPS düşmesi azalttığını duydum. 500 GB SSD gibi bir düşüncem var acaba SSD sistem açılma hızını ve FPS dropları etkiler mi?
SSD Değil HDD yapar onu.
SSD dediğimiz şey yeni nesiller için yapılandırılmış bir disktir. okuma yazma hızı yüksek, kaliteli bir SSD alırsanız, bilgisayarınızın açılma hızı, oyunların açılma hızı, vesaire giriş çıkışlar bayağı bir etkileyecektir.

Sistem özelliklerin ne ve hangi oyunlarda sorun yaşıyorsun?

Hocam FPS bile yükselttiğini gördüm ama biraz daha bütçeniz varsa 1 TB tavsiye ederim bu arada okuma ve yazma hızları yüksek olsa müthiş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı