Star Wars Outlaws'un yapımcıları oyunun 300 saatlik bitirilemez bir RPG olmayacağına dair söz verdi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Biliyorsunuz Ubisoft son zamanlarda 100- 200 saatlik bitmeyen RPG Assassin's Creed oyunları ile öne çıkıyordu. Star Wars Outlaws ise bu hafta açıklanan haritasının Assassin's Creed Odyssey'den 2-3 kat daha büyük olacak olmasıyla öne çıkmıştı. Ubisoft bu oyunun 300 saatlik bitmeyen epik bir RPG oyunu olmayacağına dair söz verdi.

Sanki diğer AC oyunları epik bir deneyim sunuyormuş gibi bu oyuna da epik diye tanım koymaları komik olmuş.

Kaynaklar:

Ulan Star Wars delisi olarak bu oyuna çok büyük ümitlerim vardı birer birer kayboluyolar ya şaka gibi. Sen ubisoftsun ya 6 tane Far Cry koyup her birinde aynı şeyleri yaptıran ve hiçbir şeyi değiştirmeyen firmasın 300 saat boyunca da yine aptal yan görevlerle bizi oyalacaksın ne RPG'si diye konuşuyosun öyle. Yap işte adamakıllı Fallout nv gibi kaliteli RPG Star Wars'la harmanla biz de mutlu olalım sen de ya.

Biliyorsunuz Ubisoft son zamanlarda 100- 200 saatlik bitmeyen RPG Assassin's Creed oyunları ile öne çıkıyordu. Star Wars Outlaws ise bu hafta açıklanan haritasının Assassin's Creed Odyssey'den 2-3 kat daha büyük olacak olmasıyla öne çıkmıştı. Ubisoft bu oyunun 300 saatlik bitmeyen epik bir RPG oyunu olmayacağına dair söz verdi.

Sanki diğer AC oyunları epik bir deneyim sunuyormuş gibi bu oyuna da epik diye tanım koymaları komik olmuş.

Kaynaklar:

O sırada Star Wars 4302943204328974387942389432 km haritaya ve 4597548954389 tane sivasa git araştırma yap adam öldürmüşler görevi çıkınca gelen pişmanlık:

Şu dünyada 3 şeye güvenmeyeceksin, 1 kılıçdaroğlunun kazanacağına, 2 EA'in iyi bir şirket olacağına, 3 Ubisoft'un oyunlarının saracağına ve zevk alacağına.

Yan görevler umarım fazla ve zevkli olur. Açık dünya oyunlarını o görevler taşıyor.

İmkanı yok oyunun zevkli olmasının. Şimdiye kadar çıkan en içeriği dolu dolu olan açık dünya oyunu Elden Ring'di onun bile içeriği 100-110 saatte tamamen bitiyor ve tekrara az da olsa girdiğini fark ediyoruz. Yani bir oyunun 300 saat süreceğini göz önüne aldığımızda ve bu oyunu da Ubisoft'un yaptığını zaten biliyor olduğumuzdan dolayı artık çıkacak görevlerin nasıl olacağını tahim etmek zor olmasa gerek.

Odyssey'den 2-3 kat büyük olup "Merak etmeyin, uzun bir oyun olmayacak." demek oyunun gereğinden fazla boş olacağına işaret emiyor mu? Bir tek ben mi böyle bir anlam çıkardım?

Doğru bir anlam çıkardınız hocam ve yalnız değilsiniz.

Odyssey'den 2-3 kat büyük olup "Merak etmeyin, uzun bir oyun olmayacak." demek oyunun gereğinden fazla boş olacağına işaret emiyor mu? Bir tek ben mi böyle bir anlam çıkardım?
Haksız değilsiniz hocam. Kendileri ile çelişen çok fazla söylemleri oldu şu aralar.

Yeni konular

Geri
Yukarı