Star Wars oyunu Outlaws'un oynanışı yayınlandı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Star Wars Outlaws, Ubisoft Massive tarafından geliştirilen bir açık dünya oyunu. 2024'de geliyor. Henüz bir fiyat veya net çıkış tarihi vs. yok. Oyun PS4 ve Xbox One'a çıkmayacak. PC tarafında ise Steam'e gelmeyecek.

İstek listesine eklemek için:

10 dakikalık oynanış videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya gerçekten heyecanlanabilen varsa bilmiyorum. YouTube yorumlarına bakınca sanki ben başka bir trailer izlemişim sandım. Öve öve bitiremeyenler var bunu.

Sıkıcı bir ana karakter, sıkıcı bir combat ve iğrenç bir uçuş mekaniği gördüm şu ana kadar. Yeni hayal kırıklıkları için başka bir trailer bekliyorum.

Star Wars Outlaws, Ubisoft Massive tarafından geliştirilen bir açık dünya oyunu. 2024'te geliyor. Henüz bir fiyat veya net çıkış tarihi vs. yok. Oyun PS4 ve Xbox One'a çıkmayacak. PC tarafında ise Steam'e gelmeyecek.

İstek listesine eklemek için:

10 dakikalık oynanış videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ubisoft kalitesinin bayağı üstünde duruyor ama downgrade yiyebilir. Yine de listeme aldım. Galiba ilk defa bir Ubisoft oyununa çıkınca bakılır diyorum. Oynanış videosu beni tatmin etti. Jedi Survivor'dan iyi duruyor.

Ubisoft kalitesinin bayağı üstünde duruyor ama downgrade yiyebilir. Yine de listeme aldım. Galiba ilk defa bir Ubisoft oyununa çıkınca bakılır diyorum. Oynanış videosu beni tatmin etti. Jedi Survivor'dan iyi duruyor.
Downgrade garanti sayılır hocam. AC Mirage'den sonra buna geçince aynı firma çatısı altında geliştiğine inanasanız gelmiyor bu iki oyunun.

Geri
Yukarı