Steam Deck alınır mı?

Merhabalar dostum benim bilgisayarım yok Xbox Series X konsol’um var ve yakın bir tanıdıktan 512 GB versiyonlu Steam Deck aldım, ben evliyim öyle pcye oturup hunharca oyun oynama gibi bir zamanım olmuyor, benim için çok iyi oldu hem steam kütüphanem ölü gibi kenarda durmuyor, ben birde daha çok indie yapımları seven biriyim ağır oyun yükleyip cihazı yorma gibi düşüncemde yok bu kafadaysan olabilir değilsen ve sıfır almaya yelteniyorsan pc upgrade edebilirsin. Ama nacizane tavsiyem bence güzel tatmin edici bir konsol olmuş.

Öncelikle bütün oyunlar desteklenmiyor. Desteklenen oyunlarda azımsanmayacak fazla ama senin kutuphaneye bakar o da. Ben memnun kaldım chill oyunları deckden oynuyorum. Birkaç tane 3A dedigimiz oyun yükledim gayet güzel çalışıyor. RDR2 güzel çalışıyor ama günün sonunda emulatör kurdum bütün PS1 PS2 oyunlarını oynuyorum. Gayet de güzel çalışıyor. Nintendo Switch oyunları da çalışıyor.
Senin ne oynamak istedigine baglı kafana göre oyun yükleyipde oynayamazsın. Desteklenmiyor. Destekli oyunlar dedigim gibi muazzam çalışıyor fakat bir PC gibi degil.

Bence alınır ama tatilde, dışarıda falan oynamak için alınır. Klasik el konsolu tadında düşünülmeli.

Öncelikle bütün oyunlar desteklenmiyor. Desteklenen oyunlarda azımsanmayacak fazla ama senin kutuphaneye bakar o da. Ben memnun kaldım chill oyunları deckden oynuyorum. Birkaç tane 3A dedigimiz oyun yükledim gayet güzel çalışıyor. RDR2 güzel çalışıyor ama günün sonunda emulatör kurdum bütün PS1 PS2 oyunlarını oynuyorum. Gayet de güzel çalışıyor. Nintendo Switch oyunları da çalışıyor.
Senin ne oynamak istedigine baglı kafana göre oyun yükleyipde oynayamazsın. Desteklenmiyor. Destekli oyunlar dedigim gibi muazzam çalışıyor fakat bir PC gibi degil.

Switch oyunlarını Yuzu ile mi oynuyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı