Steam Deck alınır mı?

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Switch OLED'le arasında kaldım. Fakat daha çok ovuluyor Switch oyunlarınida aciyormus sizce alınır mı? Sıfır 64 GB yanına da 512 GB Micro SD kart alacagim Total'de 17k satıcı puanı yuksek sorun olur mu sizce?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240113_193840.jpg
    Screenshot_20240113_193840.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 96
Evde bir PlayStation varsa gerek yok bence. Ancak çok fazla seyahat ediyorsanız alınabilir.

Evde PC var hocam çoğu oyunu yeterli şekilde acıyor ve o parayı her turlu harcayacagim kullanmadığım IPad'i satip alacağım sence çipli oled Switch mi 512 GB 16.300K yoksa Steam Deck mi oda ayni para.

Switch OLED'le arasında kaldım. Fakat daha çok ovuluyor Switch oyunlarınida aciyormus sizce alınır mı? Sıfır 64 GB yanına da 512 GB Micro SD kart alacagim Total'de 17k satıcı puanı yuksek sorun olur mu sizce?

Bence Steam Deck, ayrıca 512 GB üstüne 512 GB yani 1TB var bende yine yetmiyor. Sarı siteden 15kya alırsın 512 GB.

Evde PC var hocam çoğu oyunu yeterli şekilde acıyor ve o parayı her turlu harcayacagim kullanmadığım IPad'i satip alacağım sence çipli oled Switch mi 512 GB 16.300K yoksa Steam Deck mi oda ayni para.
İkisi arasından Steam Deck. Eğer bütçeniz yetiyorsa Asus Rog Ally’de bakabilirsiniz. Tam bilgim olmadığı için yanıltmak istemiyorum açıkçası. Bence Playstation alıp exclusive oyun oynamakta bir seçenek.

Direk 512 almak daha mantıklı değil mi SSD hızı olarak.

Çok daha pahalı oluyor hocam Samsung Micro SD alırım yeter ya da çipli Switch OLED de alabilirim 512 GB'lik.

İkisi arasından Steam Deck. Eğer bütçeniz yetiyorsa ASUS ROG Ally'de bakabilirsiniz. Tam bilgim olmadığı için yanıltmak istemiyorum açıkçası. Bence PlayStation alıp exclusive oyun oynamakta bir seçenek.

PS oyunlari PC'ye geldiği ve çok pahalı olduğu için istemiyorum Steam'e 200 adet oyun aldım epicide katsam 250-300 oyun yeterde artar.

Ama üstüne 512 GB SSD alıp montele bence, yetmiyor çünkü.

Basit mi evde yapmak?

Geri
Yukarı