Elektronik SteelSeries Apex 9 mini 2599TL

5 gündür almayı planlıyordum, buraya düştüğünü gördüğüm gibi aldım. Stok bırakmazlar şimdi 😂

Niye bu ürün hocam?

1 hafta piyasa araştırması yaptım. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi ürün bu. İngilizce ve %65 olmaması birer eksi ama Apex 3 bile bu modelden daha pahalı neredeyse, yurt dışı fiyatı 130 euro, dümdüz kura çevirdiğimizde bile neredeyse yarı fiyatına satılıyor şu anda.

Switchleri ve malzeme kalitesi çok iyi, kablosuz olmaması eksi ama kablosuz modeli 4k’ya satılıyor zaten.

1 hafta piyasa araştırması yaptım. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi ürün bu. İngilizce ve %65 olmaması birer eksi ama Apex 3 bile bu modelden daha pahalı neredeyse, yurt dışı fiyatı 130 euro, dümdüz kura çevirdiğimizde bile neredeyse yarı fiyatına satılıyor şu anda.

Switch'leri ve malzeme kalitesi çok iyi, kablosuz olmaması eksi ama kablosuz modeli 4K'ya satılıyor zaten.

Peki hocam siz zaten araştırmışsınız o yüzden bilginiz fazladır. Pro modellerindeki gibi Firmware Update ile bu modellerede Rapid trigger geliyor mu? Yoksa ileride gelebilir mi?

Peki hocam siz zaten araştırmışsınız o yüzden bilginiz fazladır. Pro modellerindeki gibi Firmware Update ile bu modellerede Rapid trigger geliyor mu? Yoksa ileride gelebilir mi?
Benim bildiğim bunda da var rapid trigger özelliği ama dökümantasyonlarına bakmak lazım. Yoksa ileride de gelmez ama. Apex Pro Mini satamaz yoksa.

Rapid Trigger gerekmiyor ama. Optic switch olduğundan 0.1ms civarı tepkime süresi var zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı