SteelSeries Arctis Nova 1 alınır mı?

Bütçe
1600-2000

shkemb

Femtopat
Daha fazla  
Şu an kulaklık 1800TL alınabilir mi sizce? Bu fiyat bandında (±200) önerebileceğiniz daha iyi alternatifler varsa ona da açığım.

Hocam alınır ben 1700 TL'ye aldım 2200 TL vermem ama 1800 veririm her sesi alıyorum oyunda müzik kalitesi de iyi bass ı iyi ama şöyle düşük seviyede kullanırsan bassları alamazsın zaten oyuncu kulaklığı t de iken bden gelen CT'nin sesini alabiliyordum bayağı iyi bir kulaklık oyunda ve de SS gg yazılımı bayağı iyi ekolayzır ayarları bayağı işe yarıyor.

Plastik tamamen kafa bandı rahat ama sıkma gücü kuvvetli onu söyleyeyim beni rahatsız etmedi yazılım içeriğinde 360 uzanımsal sesi kontrol edebilirsin uzaklığını ve konumunu değişebilirsin anlayacağınız bayağı kapsamlı (sıkma gücünü azaltmak için kafa bandını en üste takabilirsiniz azaltıyor) onun dışında diyebileceğim fazla bir şey kalmadı alınır ama bu fiyat bandına yeni sayılır zaten alternatif olarak Razer BlackShark v2X öneririm ama bu da iyi HyperX'de var ama eski olduğu için önermiyorum.

Hocam alınır ben 1700 TL'ye aldım 2200 TL vermem ama 1800 veririm her sesi alıyorum oyunda müzik kalitesi de iyi bass ı iyi ama şöyle düşük seviyede kullanırsan bassları alamazsın zaten oyuncu kulaklığı t de iken bden gelen CT'nin sesini alabiliyordum bayağı iyi bir kulaklık oyunda ve de SS gg yazılımı bayağı iyi ekolayzır ayarları bayağı işe yarıyor.

Plastik tamamen kafa bandı rahat ama sıkma gücü kuvvetli onu söyleyeyim beni rahatsız etmedi yazılım içeriğinde 360 uzanımsal sesi kontrol edebilirsin uzaklığını ve konumunu değişebilirsin anlayacağınız bayağı kapsamlı (sıkma gücünü azaltmak için kafa bandını en üste takabilirsiniz azaltıyor) onun dışında diyebileceğim fazla bir şey kalmadı alınır ama bu fiyat bandına yeni sayılır zaten alternatif olarak Razer BlackShark v2X öneririm ama bu da iyi HyperX'de var ama eski olduğu için önermiyorum.
Peki beyaz olanı mı yoksa siyah olanı mı tercih ettiniz? Beyaz olan versiyonda sararma gibi sorunlar olur mu?

Peki beyaz olanı mı yoksa siyah olanı mı tercih ettiniz? Beyaz olan versiyonda sararma gibi sorunlar olur mu?

Hocam ben beyaz aldım sararma olacağını sanmam hâlâ sararmadı benimki 1 aydan fazla olmuştur ama kirlendiğini söyleyebilirim.

2 Kulaklıktan birini seçicem 7.1 sanalı kötüymüş zaten genel olarak önemsiz fps ve hikayeli oyunlar ve şarkı dinliyorum mikrofonu da iyi olursa tadından yenmez.

fakat anlamadığım bişey var bu steelserieste aynı modelin bi playstation için bi xbox için olanları da var 1400 lira pcde de çalışıyormuş onları mı almalıyım 2bin yerine?

misal:

2 kulaklıktan birini seçeceğim 7.1 sanalı kötüymüş zaten genel olarak önemsiz FPS ve hikayeli oyunlar ve şarkı dinliyorum mikrofonu da iyi olursa tadından yenmez.

Fakat anlamadığım bir şey var bu SteelSeries'te aynı modelin bir PlayStation için bir Xbox için olanları da var 1400 lira PC'de de çalışıyormuş onları mı almalıyım 2bin yerine?

Misal:

Hocam bu 3 arasından nova 1 derim çünkü Cloud 2 çok eski bir kulaklık yani çıkış yılı 2018'den önce.

Arkadaşın sorduğu PlayStation Xbox için olan modeli 1400 iken normali 2000 ya orada benim de kafama takıldı Xbox olan PC'ye de oluyormuş onu mu almalı?

Hocam olmaz diye tahmin ediyorum ne de olsa Xbox ve PS e göre üretilmişler bilen birine sormak lazım onu.

Geri
Yukarı