SteelSeries Arctis Nova 1 alınır mı?

AAAk_47

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi Nova1 almayı düşünüyordum ama kime baksam vidası gevşiyor diyorlar doğru mu? Kablosuda ince diyorlar hemen kopar diyorlar aklımda hep soru işaretleri var ayrıca gg yazılımı PC yoruyor diyen de var.

500 TL çıkarsan:

hocam şöyle şu an elimde cloud 2 var ama çok memnun kalamadım ilk olarak kablosu aşırı uzun sandalyenin tekerine dolanır diye korkuyorum ikinci olarak pedleri deri buda terletiyor eski kulaklığımda süngerdi o yüzden alışık değilim üçüncü olarak mikrofonu uzun sağa sola bakarken omzuma falan çarpıyor eski kulaklıkta mikrofon sabit ve kısaydı. Ayrıca eski diyorlar kulaklığa o yüzden steelseries bakmak istedim ama corsair hiç düşünmemiştim çok kararsızım cloud 2 mi yoksa nova 1 mi siz ne düşünürsünüz ?

Ben Cloud alırdım. Ama Nova da alınabilir. Sana kalmış. 2500 TL olsa kesinlikle Corsair derdim.

Ben Cloud alırdım. Ama Nova da alınabilir. Sana kalmış. 2500 TL olsa kesinlikle Corsair derdim.
nova düşünüyordum ama birçok kişi vidanın gevşediğini falan yazmış bundan korktuğum için başlık açtım zaten. Başka alternatif var mıdır veya vida gevşemesi şans ile alakalı mı ?

V2X var ama Nova ve Cloud varken alınmaz bence.
v2x baktım beğenmedim açıkçası ya cloud yada nova gibi geliyor ve dediğim gibi cloudun pedleri deri terletiyor, kablosu uzun dolanır veya ezerim diye korkuyorum, mikrofonu uzun yakınlaştırsam ses patlıyor yemek yerken bulaşma riski var uzaklaştırsam omzuma falan çarpıyor. O yüzden nova 1 baktım pedleri sünger ve mikrofon boyu ayarlandığı için ama hem vida gevşiyor diyorlar hemde kablosu ince kopabilir diyorlar aşırı kararsız kaldım o yüzden sizinde yorumlarınızı merak ettim

V2X var ama Nova ve Cloud varken alınmaz bence.
hocam var mı bir bilginiz ?

Son düzenleme:
V2X baktım beğenmedim açıkçası ya Cloud'ya da Nova gibi geliyor ve dediğim gibi Cloud'un pedleri deri terletiyor, kablosu uzun dolanır veya ezerim diye korkuyorum, mikrofonu uzun yakınlaştırsam ses patlıyor yemek yerken bulaşma riski var uzaklaştırsam omzuma falan çarpıyor. O yüzden Nova 1 baktım pedleri sünger ve mikrofon boyu ayarlandığı için ama hem vida gevşiyor diyorlar hem de kablosu ince kopabilir diyorlar aşırı kararsız kaldım o yüzden sizinde yorumlarınızı merak ettim

Hocam var mı bir bilginiz

Ben Cloud'dan yanayım. Terletme problemi çoğu kulaklıkta var zaten. Biraz dikkatli kullanırsan kabloyla alakalı bir problem olmaz veya mikrofonla.

Yeni konular

Geri
Yukarı