SteelSeries Prime vs Prime+

JrWhite

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iki mouse arasında 70 TL fark var sadece. Prime Plus daha cazip geldi. Alayım mı? 600 TL fiyatı var. Trendyol bana 150 lira kupon vermiş. 450 TL'ye düşüyor sizce daha iyi seçenekler var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Trendyol olması gerekiyor başka siteler önermeyin.

Merhaba arkadaşlar iki mouse arasında 70 TL fark var sadece. Prime Plus daha cazip geldi. Alayım mı? 600 TL fiyatı var. Trendyol bana 150 lira kupon vermiş. 450 TL'ye düşüyor sizce daha iyi seçenekler var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Trendyol olması gerekiyor başka siteler önermeyin.
El uzunluğunuz ve tutuş şekliniz nedir ?

Tamam sağol g300s den geçicem inşallah iyi olur.
Aynısını ben yaptım. G300S'den düz prime'a geçtim. Daha tok bir fare hissiyatı var. Daha büyük bir fare. Tuşları da daha sağlam ve tok hissettiriyor ama logitechden daha fazla ses çıkartıyorlar. RGB konusunda yazılımını indirirseniz logitechden daha güzel ve değiştirilebilirliği daha fazla.

G300s ile prime arasında bayağı bir boyut farkı ve tutuş tipi farkı var. Bilginiz olsun. Olaya fiyat olarak bakmayın elinize uymaz bilek ağrısı çekerseniz bir anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı