SteelSeries Prime vs Prime+

18 ve palm tutuyorsanız ideal. Fingertip ve claw mouse boyutu büyük olduğundan konforlu olmuyor. Prime ile Plus arasında boyut farkı yok. Ama ekranından sürekli tiz ses çıktığını söyleyen forumda çok kişi var düz Prime öneririm.

Bütçenizi kablosuz için arttırmayı düşünürseniz güzel seçenekler mevcut 1000₺ bandında. Kablosuzun özgürlüğü bir başka. Trendyol'daki kupon ilede güzel bir longteng mouse pad ile çok mutlu eder.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar iki mouse arasında 70 TL fark var sadece. Prime Plus daha cazip geldi. Alayım mı? 600 TL fiyatı var. Trendyol bana 150 lira kupon vermiş. 450 TL'ye düşüyor sizce daha iyi seçenekler var mı? Önerilerinizi bekliyorum. Trendyol olması gerekiyor başka siteler önermeyin.
Bende Trendyol'dan yedek mouse olarak Prime Plus almıştım demin geldi, şimdi açıp test edeceğim bekleyin isterseniz ben test edeyim ona göre akşam alırsınız. Sorularınız varsa da yazın cevaplarım.

Hocam test ettiniz mi ve ben F/P istiyorum. Prime mi Prime Plus mi alsam bilemedim arada 60 TL var.

Son düzenleme:
Test edebildiniz mi acaba? Bende Prime ve Prime Plus arasında kaldım.

Hocam test ettiniz mi ve ben F/P istiyorum. Prime mi Prime Plus mi alsam bilemedim arada 60 TL var.

Merhaba, test ettim. Öncelikle dedikleri gibi Plus modelinin ekranından ses geliyor. Kaplama kalitesini beğendim, mouse tuş sesi biraz yüksek ve tok güzel hissettiriyor ama gece ses yapacaktır. Scroll'u beğenmedim sert kalitesiz, yan tuşlar eh işte işini yapıyor. Kablosu normal Paracord'a göre biraz hissettiriyor kendini şarj kablosu gibi sert ve sık örgü çünkü. Fiyatını hak eder mi derseniz tam fiyatının ürünü bence. Ne eksik ne fazla. Ben iade oluşturup düz Prime veya bütçe arttırıp kablosuz alacağım daha karar vermedim.

Başka sorunuz varsa yazın test ederim. Benim gibi iade ile uğraşmayın. Bir de bunları aldığınız zaman kutusunu çok dikkatli açın yırtılsın diye özellikle yapmışlar resmen ben bayağı uğraşarak açtım, kutu yirtilinca iadede sorun çıkartıyorlar çünkü.

Son düzenleme:
Önceki arkadaş iyi söylemiş noktalama hatası bile yok.

Prime Plus az önce geldi banada arkadaşla aynı, ekrandan ses geliyor 50 lira verim daha kaliteli olsun dedik rezil olduk inş indirim bitmez.

Eğer normali ile plus arasında kaldıysanız almayın işte ses geliyo benim gibi belki gelmez diye almayın.

Önceki arkadaş iyi söylemiş noktalama hatası bile yok.

Prime Plus az önce geldi bana da arkadaşla aynı, ekrandan ses geliyor 50 lira verim daha kaliteli olsun dedik rezil olduk inşallah indirim bitmez.

Eğer normali ile Plus arasında kaldıysanız almayın işte ses geliyor benim gibi belki gelmez diye almayın.

Hocam aldım artık kuponum gitti 150 TL kullanılaz. :/

Merhaba, test ettim. Öncelikle dedikleri gibi Plus modelinin ekranından ses geliyor. Kaplama kalitesini beğendim, mouse tuş sesi biraz yüksek ve tok güzel hissettiriyor ama gece ses yapacaktır. Scroll'u beğenmedim sert kalitesiz, yan tuşlar eh işte işini yapıyor. Kablosu normal Paracord'a göre biraz hissettiriyor kendini şarj kablosu gibi sert ve sık örgü çünkü. Fiyatını hak eder mi derseniz tam fiyatının ürünü bence. Ne eksik ne fazla. Ben iade oluşturup düz Prime veya bütçe arttırıp kablosuz alacağım daha karar vermedim.

Başka sorunuz varsa yazın test ederim. Benim gibi iade ile uğraşmayın. Bir de bunları aldığınız zaman kutusunu çok dikkatli açın yırtılsın diye özellikle yapmışlar resmen ben bayağı uğraşarak açtım, kutu yirtilinca iadede sorun çıkartıyorlar çünkü.
Hocam normal Prime aliyim o zaman iade ettim kupon geri geldi. İade parası da geldi 433 TL'ye denk gelecek bana mouse. Aldım ama şimdi de Prime Plus daha mı iyiydi diye kafamı kurcalıyor.

Son düzenleme:

Hocam normal Prime aliyim o zaman iade ettim kupon geri geldi. İade parası da geldi 433 TL'ye denk gelecek bana mouse. Aldım ama şimdi de Prime Plus daha mı iyiydi diye kafamı kurcalıyor.
normal al hocam o ses aklında kalacağına kafan rahat olur ekran hiç te önemli değil farenin altında zaten

Geri
Yukarı