SteelSeries Rival 600 durduk yere donuyor

Bütçe
0

Umut444x

Decapat
Daha fazla  
Hayatımda bu kadar çıkarcı bir şirket görmedim. Yaklaşık 8 ay önce aldığım Rival 600 bilinmeyen bir sebeple donmaya başladı. Tamamen durduk yere. İmleç donuyor fakat farenin ışıkları hala yanıyor, sağ ve sol tıkları çalışıyor. Her neyse ilk başlarda çok umursamamıştım 2 saatte bir gidiyordu ve tak çıkar yapınca düzeliyordu, daha sonraları dakikada bir mouse donmaya başladı. Format attım, BIOS, chipset güncelledim, eski dandik 5 yıllık gomax faremi takıp çalıştırdım hiçbir sorun yoktu. Kısacası bu sorunu düzeltebilmek için elimden gelen her şeyi yaptım. En son garanti kapsamında servise gönderdim, yaklaşık 1 ay boyunca bekletildikten sonra şirket tarafından farede bir sorun olmadığı söylenerek iadesi yapıldı. Ve ben de böyle mal gibi kaldım, sorun hala ve hala devam ediyordu ki bugün fareyi parçalayana kadar. Hayatımda onlarca farklı marka kullandım, gomax, Everest, Hadron vb. ve en kısa süreli kullanabildiğim fare maalesef Rival 600'dü, bu fareyi büyük umutlarla aldım ama büyük bir rezaletle karşılaştım, cidden bu markanın artık 10 km yakınından geçmem, benim deneyimlerim bu şekilde, alacak arkadaşlara da sabırlar diliyorum.

Geri
Yukarı