Tank yazıcı mı lazer yazıcı mı alınmalı?

Çipsiz çalıştırma vs videolar var ama bilemedim. Xerox phaser 3020 var tavsiye eder misiniz? Çok bilgi yok xerox hakkında.
Benimde çok bilgim yok ama şuradaki yorumlardan anladığım kadarıyla çoğu kişi memnun aynı zamanda muadil çipli tonerde kullanılıyormuş. Xerox Phaser 3020 Wi-Fi Mono Lazer Yazıcı

https://www.epson.com.tr/tr_TR/Ürünler/yazıcılar/inkjet/tüketici/epson-stylus-sx620fw/p/3948

Bende de Wi-Fİ özellikli var ve kesinlikle bu özellik hayat kurtarıyor. Printer salonda ben başka odadayım. Sadece güç kablosu takmak yeterli oluyor. Kartuşları tak çıkar yapınca çipler sıfırlanarak yeni kartuş takmış gibi oluyor ve dolum yapıp tekrar takabiliyorum defalarca.

Pantum aldım kargoda sizce iptalmi etsem pantum laser yazıcıyı önerende çok alma diyende bilemedim.

Bence iptal et. Markayı sizden ilk defa duydum. Yazıcı alırken muadil toneri bulunabilen. Bir yazıcı alman ekonomik açısından daha iyi. Bazı yazıcılar var mesela muadili yok. Orijinal var sadece piyasada diyelim toner seti. Makine ile aynı para denk gelebiliyor.

Bence iptal et. Markayı sizden ilk defa duydum. Yazıcı alırken muadil toneri bulunabilen. Bir yazıcı alman ekonomik açısından daha iyi. Bazı yazıcılar var mesela muadili yok. Orijinal var sadece piyasada diyelim toner seti. Makine ile aynı para denk gelebiliyor.
Araştırdımda en uygunu Pantum. Ya bu marka çinden ithal edilmiş bi marka bende yeni duydum. zaten kalitesi fln önemli değil. tekrar dolumu mümkün olsun yeter. Çipsiz çalıştırma yazılımı satılıyor 200 tlye. Ondan alıp doldurup doldurup kullanmak istiyorum. İnşallah öyle olur bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı