Tavsiye ettiğiniz yedek parça siteleri

hacışakir34

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Bu konu altında daha önceden alışveriş yaptığınız, memnun kaldığınız veya keşke buradan bir şey almasaydım dediğiniz siteleri paylaşabilir misiniz? Mesela ben geçen bu siteden Xenon far sipariş ettim, gayet memnun kaldım hizmetten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba. Bu konu altında daha önceden alışveriş yaptığınız, memnun kaldığınız veya keşke buradan bir şey almasaydım dediğiniz siteleri paylaşabilir misiniz? Mesela ben geçen bu siteden Xenon far sipariş ettim, gayet memnun kaldım hizmetten.
Ben ölücüyüm hocam araya taraya bulurum internetten almam 😀 Sanayiyi tarayıp o parçayı onlarca dükkana sora sora en ucuzunu alırım 😀 Malum pandemi var ama Samsun'da yaşayan varsa Renault parçası arayan varsa çok rahat bulurum 1 saate kalmadan.

Fiat marka çoğu araç için parça satıyorlar. Ben hep buradan alırım.

Fiat marka çoğu araç için parça satıyorlar. Ben hep buradan alırım.

Biraz inceledim gayet iyi ama Opel ve Fiat ağırlıklı bir site bu. Acaba Hyundai için de böyle yedek parça sitesi var mı?
ben hala burayı tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı