Technopat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok şükür daha kendileriyle karşılaşmadım.
Hmm, kullanıcı adı A ile başlayan ve sonunda "1" olan, profil fotosunda BlackPink üyesi kızdan adını bilmediğim bir tanesi olan bir kullanıcı görürseniz acilen o bölgeyi terkedin. Adanalı sayko abilerden daha tehlikeliler. Sayko abiler kanser etmez ama bu bahsettiğim kullanıcı kanser edebilir. Hatta sayko abiler çok samimi bu BlackPink bebeleri çok gıcık lan. Yemin ederim BP bebelerinin yanında sayko abiler çok samimi kalıyor.

Neyse.... Bir anda ünlü emojileriyle çıkıp bu konuya da gelebilir.

Bazı kurallarının gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Mesela telefonla yazarken büyük harfli bir kelimeyi yanlışlıkla küçük yazdım diye 1 saat susturma cezası aldım.

Bana sataşan bir adam vardı yorumda, ben gayet usturuplu bir cevap verdim ancak adamın saldırgan yorumu kaldırıldığı için benim yorumum havada kaldı. Sonra bilin bakalım ne oldu? Benim yorum ''gereksiz mesaj'' ile kaldırıldı ve 1 saat ceza aldım.

Kuzenin evinde iken ona hesap açtık ve onun hesabı direkt kapandı ben de 1 saat ceza aldım ''çift hesap'' gerekçesiyle. Üstelik bu iki defa oldu. Technopat, aynı ortamda iki farklı üyeliğe müsaade etmiyor.

Ekran görüntüsü almak yerine fotoğrafını çekmenin de cezasının olması mantıksız. Monitördeki joystick ile hareket ettiğimiz menüye ekran görüntüsü alınamıyor, alınsa bile gözükmüyor. Mecburen telefon kamerasıyla çekiyoruz ve pat, 1 saat susturma.

Ancak bunlar ufak detaylar. Technopat'ın birçok probleme çözüm sağlayabilen üyelere sahip olması en büyük avantajı. Bana göre özellikle bilgisayar alanındaki sorunlara çözüm sağlayabilen Türkiye'nin bir numaralı platformu.

Linux, Windows, Apple, ekran kartı, monitör, mouse, oyun ve hatta cips fanboyu bile var. Forumun %50'sini bir ürüne %100 kendini adamış, kullandığı ürünün eksiklerini söyleyenlere pençe bileyen fanlar oluşturuyor...

Linux, Windows, Apple, ekran kartı, monitör, mouse, oyun ve hatta cips fanboyu bile var. Forumun %50'sini bir ürüne %100 kendini adamış, kullandığı ürünün eksiklerini söyleyenlere pençe bileyen fanlar oluşturuyor.

Şimdiye kadar kullandığım tuşlu telefon bile samsungtu evet kendilerini seviyorum ama iPhone seven birini durduk yere kötülemenin amacını hala anlayabilmiş değilim.

Güzel bir forum, burada mutluyum. Katı kurallı disiplinli bir yer, ben de mükemmeliyetci bir insanim genelde. Güzel bir kimya olusuyor, kafa dengi insanlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı