Technopat Sosyal moderatörleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Konu hortlamış da aklıma istemsiz şu konu geldi hortladığını görünce :D Efsane konudur :D.

Sevmiyorum işini iyi yaptıklarını düşünmüyorum genelleme olarak söylüyorum tabii.

Cezalara bir şey demiyorum ama bu yazdığımı o moderatör arkadaş görüyorsa bu kadar cahil cühela insan olamaz. Millet CS kategorisinde hangisi uzun vadede daha iyi yatırım skini diyor konu açabiliyor ben kasa sitesinden skin almalı mıyım diye konu açınca onaylanmıyor. Temizlik şart.

Konu hortlamış da aklıma istemsiz şu konu geldi hortladığını görünce :D Efsane konudur :D.

Bu konudan sonra forumda denetleme falan kalkmıştı 1 saat. Fena kaos vardı :D Konuya son yazan kişinin ben olması da gurur verici.

Hepsinden nefret ediyorum, muhtemelen bu mesajı da silecekler kendi hatalarının başkasının görmemesi için, arkadaş hüda para nasıl üye olunur diye konu açıyorum 3 gün trollük yüzünden ceza yiyorum, hüda par siyasi parti değil mi katılmayı istemek neden trollük olsun? Neden diye sorduğumda da cevap veremiyorlar.

Hepsinden nefret ediyorum, muhtemelen bu mesajı da silecekler kendi hatalarının başkasının görmemesi için, arkadaş hüda para nasıl üye olunur diye konu açıyorum 3 gün trollük yüzünden ceza yiyorum, hüda par siyasi parti değil mi katılmayı istemek neden trollük olsun? Neden diye sorduğumda da cevap veremiyorlar.
Moderatörlere saygım arttı.

Geri
Yukarı