Elektronik Teknobiyotik indirimleri

Arctic LF3 çok iyi fiyata. Düşünen varsa direk alsın. Tek eksiği RGB olmaması ki benim gibi kullanıcıların çok umurunda olmadığı bir konu ama RGB takıntısı olan kullanıcılar varsa bilgisi olsun.

Hocam adamlar Arctic'in lansman fiyatı olan 76 euro +30 euro kargo üstüne de gümrük gelince fiyat 4500 e dayanıyor bu fiyata kadar nasıl indirdiler vallahi şasırdım.

Hocam adamlar Arctic'in lansman fiyatı olan 76 euro +30 euro kargo üstüne de gümrük gelince fiyat 4500 e dayanıyor bu fiyata kadar nasıl indirdiler vallahi şasırdım.
Ben geçen ay ilk Arctic Almanya alışverişimi yaptım. 23. yıl indirimleri olduğu için oldukça indirimli fiyatlar var. Yaklaşık bir ay süren teslimat sürecinin sorunsuz tamamlanması üzerine geçen gün tekrar sipariş verdim. Sizin sorunuz ise muhtemelen ithlatçı firma üzerinden daha ucuz almışlardır. Belki ARGB modelleri de ucuza görebiliriz. Merak edenler için 125 Euro siparişe 128 lira PTT masrafı ödedim. (LF III 420 A-RGB 95€+30€ DHL)

Kasa nasıldır, önerir misiniz? İlk defa duyuyorum markayı. Halihazırda kasa ve sıvı soğutma arayışındaydım.

Bir de sizlere şunu sormak isterim. Arctic haricinde bir diğer baktığım model ise Cooler Master Masterliquid 360 L idi. Amazon Germany satıcılı Cooler Master ile buradaki Arctic'in taksitli fiyatı arasında 1.2K fiyat farkı var. Bu fiyat farkı değer mi? 7800x3D işlemci ile kullanma düşüncem var.

Son düzenleme:
Kasa nasıldır, önerir misiniz? İlk defa duyuyorum markayı. Halihazırda kasa ve sıvı soğutma arayışındaydım.

Bir de sizlere şunu sormak isterim. Arctic haricinde bir diğer baktığım model ise Cooler Master Masterliquid 360 L idi. Amazon Germany satıcılı Cooler Master ile buradaki Arctic'in taksitli fiyatı arasında 1.2K fiyat farkı var. Bu fiyat farkı değer mi? 7800x3D işlemci ile kullanma düşüncem var.

Hocam kasa güzel görünüyor, özellikle fiyatını düşünürsek. Type-C girişi de var ve 360mm destekliyor.

Edit: Camı da menteşeliymiş.

Son düzenleme:
Ben geçen ay ilk Arctic Almanya alışverişimi yaptım. 23. yıl indirimleri olduğu için oldukça indirimli fiyatlar var. Yaklaşık bir ay süren teslimat sürecinin sorunsuz tamamlanması üzerine geçen gün tekrar sipariş verdim. Sizin sorunuz ise muhtemelen ithlatçı firma üzerinden daha ucuz almışlardır. Belki ARGB modelleri de ucuza görebiliriz. Merak edenler için 125 euro siparişe 128 lira PTT masrafı ödedim. (lf III 420 ARGB 95€+30€ DHL)

Ben de gümrüğe gelmesini bekliyorum gümrük vergisi 128 TL mi çıktı? Bazı arkadaşlarda 500-600 arası bir tutar çıkmış. Son olarak maalesef bir motosiklet kazası nedeniyle ayağım kırıldı. Bu gümrük vergisini Online ödeyip eve getirmeleri sağlayabiliyor muyuz? Lf 3 360mm olandan sipariş ettim umarım sıkıntı yaşamam.

Önereceğiniz 120mm argb kasa fanları var mı? Öne 2 adet arkaya 1 adet. Kasamdakilerde motor sesinden kurtulmak istiyorum acelem de yok. Tanesi 400-500 lira vs.

Ben de gümrüğe gelmesini bekliyorum gümrük vergisi 128 TL mi çıktı? Bazı arkadaşlarda 500-600 arası bir tutar çıkmış. Son olarak maalesef bir motosiklet kazası nedeniyle ayağım kırıldı. Bu gümrük vergisini Online ödeyip eve getirmeleri sağlayabiliyor muyuz? Lf 3 360mm olandan sipariş ettim umarım sıkıntı yaşamam.
Geçmiş olsun hocam.

Geçmiş olsun sanırım onliine ödeme mümkün değil. Ancak istedikleri evrakları birisine verirseniz parayı da nakit öderseniz sorun olmaz. Benim kimliğe bakmadılar sadece evrakları aldılar. Evraklar çıktı olarak; fatura (invoice), sipariş ekran görüntüsü, kredi kartı ödeme ektresi ya da dekontu.

Geçmiş olsun hocam.

Sağ olun geçti çok şükür sadece platinleri almalarını bekliyorum.

Geçmiş olsun sanırım onliine ödeme mümkün değil. Ancak istedikleri evrakları birisine verirseniz parayı da nakit öderseniz sorun olmaz. Benim kimliğe bakmadılar sadece evrakları aldılar. Evraklar çıktı olarak; fatura (invoice), sipariş ekran görüntüsü, kredi kartı ödeme ektresi ya da dekontu.

Faturada ve ekstresini çıktı olarak mı istiyorlar yoksa sadece göstermek yetiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı