Telefoncu Samsung M21'i tahminen kaç TL'ye alır?

TEKNOLOJİPEREST

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefon alırsam bu telefonu satıp üzerine para ekleyip almayı düşünüyorum.
Sizce bu telefona kaç TL verirler?
Yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. Herhangi bir yerinde sorun yok.
Bataryası şarj aleti orijinal.

Kozmetik olarak nasıl? Kaç yıllık? Ekranda veya kasada çizik, darbe, zedelenme var mı? Cihazda yazılıma müdahale var mı? EasyCep'in veya Samsung'un sitesinde verdiği fiyatın biraz daha üzerinde verebilirsin. Kusursuz olduğunu varsayarsak minimum 4-5 maksimum 6-7 bin arasına verilebilir.

Telefon alırsam bu telefonu satıp üzerine para ekleyip almayı düşünüyorum.
Sizce bu telefona kaç TL verirler?
Yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. Herhangi bir yerinde sorun yok.
Bataryası şarj aleti orijinal.
4k-5k arası verirler. çok temiz ise.

Kozmetik olarak nasıl? Kaç yıllık? Ekranda veya kasada çizik, darbe, zedelenme var mı? Cihazda yazılıma müdahale var mı? EasyCep'in veya Samsung'un sitesinde verdiği fiyatın biraz daha üzerinde verebilirsin.

Çizik kasada belli olmayacak derecede az var. Yaklaşık 4 senelik. Darbe zedelenme yok.
Cihazın kendi yazılımı var Samsung güncellemeleri hariç hiçbir şeye dokunmadım.

Çizik kasada belli olmayacak derecede az var. Yaklaşık 4 senelik. Darbe zedelenme yok.
Cihazın kendi yazılımı var Samsung güncellemeleri hariç hiçbir şeye dokunmadım.
Minimum 4K, maksimum 5.5-6K gibi bir fiyata olur.

2500-3500 arası bir fiyata alır en fazla. O da iyi niyetliyse. Kaç yıllık cihaz sonuçta. Kendisi de cihazı tezgaha koyduğunda en az 1500 lira kâr etmeli ki cihazı senden aldığına değsin. Bazıları alt segment cihazların yüzüne bile bakmıyor haberin olsun. Böyle bir durumla karşılaşırsan şaşırma.

5500-6000 civarında almaları nerdeyse imkansız. Veren olursa düşünmeden sat.

5000-6000 mi? En son baktığımda Sahibinden'de 2.5-3.5 arasında gidiyordu bu telefon. Şimdi bakınca da 3000-4000 arasında fazlasıyla ilan bulunmakta. Ki 5-6'ya S10 gibi telefonlar alınabiliyor, ve M21'in ona göre tek artısı pil.

Dostlar 2021 Aralık'ta 2800'e almıştım ben M21'imi. Günümüzde 5000 gibi paralar çok uçuk geliyor bu telefon için. Mesela basitinden; S10E'lerin değeri düşüyor, 3000-4000'e çok fazla ilan görmeye başladım. Ve M21 de eskimeye başladı artık.

En sonda kaça satabildiğini belirtirsen sevinirim. Ben de satarım belki, malum güçsüz gelmeye başladı artık. Ama pil ömrü konusunda hala hayranım, 3 güne yakın yettiği oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı