The Last of Us kırılır mı?

250TL'ye Uncharted aldım ve ben oyunun dosyalarını açamadan kırdılar.
Oyunun en az 1 saati problemli geçti, ara sahnelerde bozulmalar oldu. Kısacası 250TL boşa gitti diyebilirim.
The Last of Us'u kesin satın alırım diyordum ama kararımı değiştiriyorum ve kırılmasını bekleyeceğim.

Hem ekonomik hem de Steam'ın zam kaynaklı politikası ve oyunun hızlı kırılması yüzünden TLOU'yu kaçak oynayacağım. Bundan utanıyorum, keşke Uncharted'de iyi bir deneyim yaşasaydımda böyle karar almasaydım.

250TL'ye Uncharted aldım ve ben oyunun dosyalarını açamadan kırdılar.
Oyunun en az 1 saati problemli geçti, ara sahnelerde bozulmalar oldu. Kısacası 250TL boşa gitti diyebilirim.
The Last of Us'u kesin satın alırım diyordum ama kararımı değiştiriyorum ve kırılmasını bekleyeceğim.

Hem ekonomik hem de Steam'ın zam kaynaklı politikası ve oyunun hızlı kırılması yüzünden TLOU'yu kaçak oynayacağım. Bundan utanıyorum, keşke Uncharted'de iyi bir deneyim yaşasaydımda böyle karar almasaydım.

Ben de God of War, Dying Light 2, RDR2 gibi oyunları parayla almıştım ve korsana elimi sürmem diyordum ama bir zaman sonra istediğim oyunların hiçbirini oynayamadığımı gördüm ve crack oynamaya başladım ve evrenin en rahat şeyi olduğunu anladım TLOU'ya da 1100 veren pek çıkmaz ülkede umarım kırılır.

Sony yapımlarının PC versiyonlarında sanırım Steam dışında DRM yok, onu da herkes kırıyor zaten. Çıktığı saat kırılır muhtemelen orijinal alanlardan daha önce oynar korsan oyuncular, Steam'in dosyaları hazırlaması epey uzun sürebiliyor çünkü.

Hocam PS oyunları çıkar çıkmaz aynı gün kırılıyor tek sorun çıkışları zaten sorunlu oluyor bazı oyunların yama ile topluyorlar. Kırıldıktan sonra yamaları atar oynarsınız dert olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı