The Walking Dead the Telltale Definitive Edition yama önerisi

• Konuyu başlatan Zodym
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 330

Zodym

Picopat
Daha fazla  
The Walking Dead Telltale Definitive Edition Türkçe yama öneriniz var mı? Tek istedigim şey güvenilir olması ve virüssüz olması. Anonymous Çeviri dışında olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sinnerclown güvenli değil mi bir kaç kere yamalarını indirmiştim ama pc ye bir şey olmamasına rağmen bazı insanlar yamalara virüslü diyor.

Paranoyak insan çok ve kendilerini inandırmak istedikleri şeylere şartlandırıyorlar. Ben virüslü paylaşımlar yaptıklarını görmedim.

TWD'den önce 3 farklı oyunda daha Anonymus çevirinin yamalarını denedim ve açıkçası memnun kalmadım. Rahatsız edici derecede yanlış çeviriler var. Oyunun oynanmadan ya da sahnenin izlenmeden çevrildiği çok belli oluyor. TWD'de yine denedim yine aynı problemli çevirileri görünce artık bıktım ve Sinnerlown çevirisini denemeye karar verdim. Umarım bu daha kalitelidir.

(Her ne kadar çevirilerini beğenmesem ve üyelik fiyatlarını yüksek bulsam da Anonymus çeviriyi çok da kötülemek istemem. Sonuçta Türkçe seçeneği olmayan oyunlara Türkçe seçeneği sunuyor adamlar, kimseye de zorla satmıyorlar. Bahsettiğim problemler de zaten oyunun oynanmasına engel olacak derecede problemler değiller ama kimileri için rahatsız edici olabilecek problemler ve benim için de rahatsız edici oluyorlar.)

TWD'den önce 3 farklı oyunda daha Anonymus çevirinin yamalarını denedim ve açıkçası memnun kalmadım. Rahatsız edici derecede yanlış çeviriler var. Oyunun oynanmadan ya da sahnenin izlenmeden çevrildiği çok belli oluyor. TWD'de yine denedim yine aynı problemli çevirileri görünce artık bıktım ve Sinnerlown çevirisini denemeye karar verdim. Umarım bu daha kalitelidir.

(Her ne kadar çevirilerini beğenmesem ve üyelik fiyatlarını yüksek bulsam da Anonymus çeviriyi çok da kötülemek istemem. Sonuçta Türkçe seçeneği olmayan oyunlara Türkçe seçeneği sunuyor adamlar, kimseye de zorla satmıyorlar. Bahsettiğim problemler de zaten oyunun oynanmasına engel olacak derecede problemler değiller ama kimileri için rahatsız edici olabilecek problemler ve benim için de rahatsız edici oluyorlar.)
Sinnerclown çevirisini denedim. Anonymus çevirisine göre daha başarılı bence, gözüme çarpan hatalı çeviri olmadı ama maalesef Türkçe karakter desteği yok.

Son düzenleme:

Sinnerclown çevirisini denedim. Anonymus çevirisine göre daha başarılı bence, gözüme çarpan hatalı çeviri olmadı ama maalesef Türkçe karakter desteği yok.

Hocam, emin misiniz? Ben yeni satın aldım Spider-Man, TWD ve A Plague Tale: Requiem için, ancak şu ana kadar Spider-Man'ı aktif olarak saatlerce oynamama rağmen bir hata göremedim.

Hocam, emin misiniz? Ben yeni satın aldım Spider-Man, TWD ve A Plague Tale: Requiem için, ancak şu ana kadar Spider-Man'ı aktif olarak saatlerce oynamama rağmen bir hata göremedim.

Evet şu an TWD 2.Sezonu bitirip geldim. Sinnerclown çevirisinde de birçok hatayla karşılaştığım için en azından Türkçe karakter desteği var diyerekten tekrar Anonymus yamasına dönüp oynamıştım oyunun kalan kısmını ve maalesef birçok hatayla karşılaşmaya devam ettim. Önceki oynadığım oyunlar da Deliver Us Mars, Deus Ex: Human Revolution ve Mankind Divided'dı. Belki oyuna göre daha iyi çevirileri mevcuttur ama ben maalesef hiçbirinden memnun kalmadım. Dediğim gibi, oyunu oynamaya engel olacak seviyede değil ama az buz İngilizceniz varsa ara sıra rahatsız edici hatalar olabiliyor.

Geri
Yukarı