The Walking Dead the Telltale Definitive Edition Türkçe yama

Aslında şuradaki yorum yapan topluluğa baktığınız zaman, bunlar için zamanımızı boşa harcamaya bile değmez.
Bir siteye üye olmaktan aciz (zor gelen), (kolayına geldiği gibi davranan) beceriksiz insan topluluğu. Önlerine linki koyacaksın hiç bir şeyle uğraşmayacaklar sadece indirsinler.

Çoğu Ücretsiz çeviri yapan insanlar (gruplar) işte sizin gibiler yüzünden bıraktı bu işleri, emeğe saygısız, sadece boş laf üreten topluluk yüzünden.

Oysa siz ücretsiz bir şekilde oynayın diye, bu yama için toplamda 6 ay uğraştım ben. Karşılığında para falanda istemedik ha, sadece hoş 2 söz yeterdi bize.
Sadece Türkçe fontları ile 2 ay uğraştım bunun. Ne zorum varmış acaba değil mi ama...

Aslında şuradaki yorum yapan topluluğa baktığınız zaman, bunlar için zamanımızı boşa harcamaya bile değmez.
Bir siteye üye olmaktan aciz (zor gelen), (kolayına geldiği gibi davranan) beceriksiz insan topluluğu. Önlerine linki koyacaksın hiçbir şeyle uğraşmayacaklar sadece indirsinler.

Çoğu ücretsiz çeviri yapan insanlar (gruplar) işte sizin gibiler yüzünden bıraktı bu işleri, emeğe saygısız, sadece boş laf üreten topluluk yüzünden.

Oysa siz ücretsiz bir şekilde oynayın diye, bu yama için toplamda 6 ay uğraştım ben. Karşılığında para falanda istemedik ha, sadece hoş 2 söz yeterdi bize.
Sadece Türkçe fontları ile 2 ay uğraştım bunun. Ne zorum varmış acaba değil mi ama...

Adamlarda teşekkür etmiş zaten bende indirdim, şimdi üye olmaya çalıştım, teşekkürlerimi sitenizden yapamadım Discord'unuz ölmüş, davetiye kodu alamıyorum, buradan teşekkürlerimi sunuyorum. İnsanlara hayrına yardım etmişsin, neyin tribindesin ki.

Adamlarda teşekkür etmiş zaten bende indirdim, şimdi üye olmaya çalıştım, teşekkürlerimi sitenizden yapamadım Discord'unuz ölmüş, davetiye kodu alamıyorum, buradan teşekkürlerimi sunuyorum. İnsanlara hayrına yardım etmişsin, neyin tribindesin ki.

Burada izinsiz bir şekilde yamanın indirme linkini paylaşanlara ve şikayet edip bilinmesine rağmen hala linkleri kaldırmayan sitenin yönetimine lafımız.
Bunu söyleyince trip mi atmış oluyoruz?. Sen olayı yanlış anlamışsın, yani konuyu hiç anlamamışsın. Sinnerclown dışında yamanın izinsiz herhangi bir yerde paylaşılmasını istememek ve bunu söylemek en doğal hakkımız. Bunu da kimsenin sorgulamaya haddi yok kusura bakmayın.
Bir şeyin devamlılığın olmasını istiyorsanız eğer, kaynağından indirip oradaki emek verenlere saygılı olunmalı.

Ben Technopat'ın içeriğini çalıp sitede paylaşıyor muyum?.

Discord sunucusunda davetiye kodunun nasıl alınacağı satır satır yazılı, sadece 10 saniyelik iş. Yardım istesen yine yardım ederlerdi sana, anında birinin cevap vermesini bekliyorsunuz biraz sabırlı olun. Masa başında bekleyen müşteri temsilcisi yok orada, işinden gücünden zaman ayırıp insanlara yardımcı olan gönüllü insanlar var.
Anında destek bekliyorsanız eğer paralı gruplar var, onlara gidin.

Yamaya erişemediğin zaman bir önemi kalmıyor. Siteye üye olmaya çalıştım referans kodu istedi. DC'ye girdim aktif mod yok kod verecek. Kısaca boş iş. DC de bekledim ve yamayı alamayınca diğer sitelerden indirdim. Yama için teşekkürler güzel iş çıkarmışsınız ancak gönüllülük esasıyla yapılan bir işten neden bu kadar kredi beklediğinizi anlamadım. Zaten bunu ücretsiz bir şekilde paylaşmışsınız oynayanlarda yapan insanlara benim gibi teşekkür etmek istiyor ancak işi uzatıyorsunuz. Ortada bir izinsiz kullanım yok çünkü korsan olarak indirilmedi bu yama paralı bir şeyi bedava kullanmadıkyani emeğe saygısızlık yok. Amaç üye kasmaksa atın Discord linki girelim uğraştırmayın. Yama kolay erişilir olsaydı 3. sitelerde gezmezdi. Bu kadar sitem etmek yerine paralı yapsaymışsınız.

Discord sunucusunda davetiye kodunun nasıl alınacağı satır satır yazılı, sadece 10 saniyelik iş. Yardım istesen yine yardım ederlerdi sana, anında birinin cevap vermesini bekliyorsunuz biraz sabırlı olun. Masa başında bekleyen müşteri temsilcisi yok orada, işinden gücünden zaman ayırıp insanlara yardımcı olan gönüllü insanlar var.

Bu kadar uğraştırıyorsa referans kodunu kaldırırsın olur biter.

Yamaya erişemediğin zaman bir önemi kalmıyor. Siteye üye olmaya çalıştım referans kodu istedi. DC'ye girdim aktif mod yok kod verecek. Kısaca boş iş. DC de bekledim ve yamayı alamayınca diğer sitelerden indirdim. Yama için teşekkürler güzel iş çıkarmışsınız ancak gönüllülük esasıyla yapılan bir işten neden bu kadar kredi beklediğinizi anlamadım. Zaten bunu ücretsiz bir şekilde paylaşmışsınız oynayanlarda yapan insanlara benim gibi teşekkür etmek istiyor ancak işi uzatıyorsunuz. Ortada bir izinsiz kullanım yok çünkü korsan olarak indirilmedi bu yama paralı bir şeyi bedava kullanmadıkyani emeğe saygısızlık yok. Amaç üye kasmaksa atın Discord linki girelim uğraştırmayın. Yama kolay erişilir olsaydı 3. sitelerde gezmezdi. Bu kadar sitem etmek yerine paralı yapsaymışsınız.

Bu kadar uğraştırıyorsa referans kodunu kaldırırsın olur biter.

İnsanlar para vermesin diye 6 ay uğraştım yama için, herkes için erişilebilir bir yama oldu zaten.

Sinnerclown bir site kurmuş oraya da tıpkı burası gibi üyelik gerekiyor doğal olarak.
Sitenin sunucu masrafları var bedava değil sonuçta, çünkü insanların %99.99'u destek olmuyor, yani sitenin sunucu masraflarını bile adamlar cebinden veriyor.
Onun içinde belli yönlendirmeler yapılmış, siteye üye olabilmek için reklamlara tıklayarak davetiye kodu alıyorsun. İşte senin gibi böyle kör düşünceliler olmasa bunlara gerek olmazdı.

Altı üstü bir kere üye olacaksın ve sonsuza kadar bir daha üye olmayacaksın, nedir bunda zor gelen anlamıyorum ben. Siz böyle yaptıkça ücretli çeviriler zaten artacak, bedava bir şey olmayacak. Oyunçeviri gibi TechnoGame gibi grupların artık olmaması gibi.

Size göre o zorunlu, bu zorunlu. Vay efendim siteye üye olacağım discord'a gel, davet kodu al falan. Bunu düşünemediniz ama değil mi, neden acaba diye?

Daha önce böyle bir sistem yoktu, ama bazı zorluklar hep biz insanların yapmış olduğu şeylerin sonuçları oluyor. Aslında kolayı da, zoru da biz kendimiz seçiyoruz. Hayatta her şeyde olduğu gibi.

Ama haklısın paralı yapmış olsaydık daha fazla insanlar saygı duyardı.
Ücretsiz olunca kimisinin gözünde beş para etmiyorsun. Bedava ya ondan herhalde.

Bunu bile eleştiriyorsunuz, bundan sonra linkleri önünüze açık koyacağım alın indirin, uğraşmayın paşam.

@Narayanna vallahi kusura bakmayın da bu ülkede tek Türkçe çeviriyi siz yapmıyorsunuz. Gönüllülük diyorsunuz ama yok o siteye gir yok bu siteye gir. İlk defa bu grupta görüyorum böyle bir şeyi. Zaten sen bu işi para için yapıyorsan direkt fiyat biç. Yok sunucu masrafı yok o yok bu eğer zaten bunları karşılayamayacak bir grupsanız masraflardan kısar sunucu açmaya filan girmezdiniz Discord ve diğer forumlardan da gayet insanlara ulaşabilirdiniz. Ücretsiz olunca kimsenin gözünde 5 para etmiyorsun değil mesele burada bir iş yapıyorsan insanları uğraştırmayın o zaman. Biz ücretsiz yapıyoruz ama uğraştırmasını da biliriz diye bir anlayış yok.

Sanki yamanızı çalıp üstüne kendi imzalarını filan atıyorlar gayet de yamanızı düzgün haliyle insanlara paylaşıyor bu insanlar. Yama birçok insana ulaşıyor diye sevinmeniz gereken yerde (Çünkü bu işi para için yapmadığını söylüyorsun) gelip insanlara kaldırın bizim yamamızı diye sitem ediyorsun.

Yamana karşı kesinlikle bir saygısızlık yapılmadı. Altını çizerek söyledim zaten yama gayet başarılı ve el emeği var. Bizim sorunumuz bu yamaya ulaşmak için bomboş adımlar atmanız. Siteye kodsuz da üye oluyor insanlar gayet sırf moderatörler yanıt atmadığı için başka yerden indirdim. Referans kodu saçmalığı olmasa üye sayınız şakasız en az 2-3 katı olurdu şimdiye kadar ama yok illa uğraştıracaksınız.

Yukarıda da belirttim örnek vermek gerekirse Makine Çeviri Discord kullanıyor ve adamlar gayet de masraftan kısıyor siz kendinize masraf yaratıyorsunuz. Hala siten çok iyi falan kolpa sıkıyorsun bir kere o site zaten ulaşılabilir bir yer olsaydı emin ol bu tarz yerlerde insanlar link atmazdı.

Bana kör düşünceli demişsin işin maddi tarafı bu kadar ağır basıyorsa git paralı yap yamanı gerçekten.​

Burada izinsiz bir şekilde yamanın indirme linkini paylaşanlara ve şikayet edip bilinmesine rağmen hala linkleri kaldırmayan sitenin yönetimine lafımız.
Bunu söyleyince trip mi atmış oluyoruz?. Sen olayı yanlış anlamışsın, yani konuyu hiç anlamamışsın. Sinnerclown dışında yamanın izinsiz herhangi bir yerde paylaşılmasını istememek ve bunu söylemek en doğal hakkımız. Bunu da kimsenin sorgulamaya haddi yok kusura bakmayın.
Bir şeyin devamlılığın olmasını istiyorsanız eğer, kaynağından indirip oradaki emek verenlere saygılı olunmalı.

Ben Technopat'ın içeriğini çalıp sitede paylaşıyor muyum?.

Anında destek bekliyorsanız eğer paralı gruplar var, onlara gidin.
Sende o zaman doğru açıklayacaksın kendini, kimsenin seni sorguladığı yok, kendi kendine triplere giriyorsun. söylediğim gibi discord sunucun bozuk, önce kontrol et sonra yorumla, uyarımıda yaptım. sabırsızlıkla bir alakası yok. arkadaşta paylaşmış yamayı çömkürmeyip düzgün bir dille rica etsen seve seve yamanı indirip yararlanan insanlar 5-10 kere daha indirirler yamayı faydası olsun diye. burada olayı farklı yerlere çekmenin anlamı ne?

biraz kibar olmayı öğren, güzel iş yapmışsın ama yorumlaman yanlış, insanlar anlayışla karşılayıp desteklerini zaten sana sunacaktır.

bu arada paralı gruplara gitsek emin ol seninle burada 1 dakika vakit bile kaybetmem.

Sende o zaman doğru açıklayacaksın kendini, kimsenin seni sorguladığı yok, kendi kendine triplere giriyorsun. söylediğim gibi discord sunucun bozuk, önce kontrol et sonra yorumla, uyarımıda yaptım. sabırsızlıkla bir alakası yok. arkadaşta paylaşmış yamayı çömkürmeyip düzgün bir dille rica etsen seve seve yamanı indirip yararlanan insanlar 5-10 kere daha indirirler yamayı faydası olsun diye. burada olayı farklı yerlere çekmenin anlamı ne?

biraz kibar olmayı öğren, güzel iş yapmışsın ama yorumlaman yanlış, insanlar anlayışla karşılayıp desteklerini zaten sana sunacaktır.

bu arada paralı gruplara gitsek emin ol seninle burada 1 dakika vakit bile kaybetmem.
Sizin bir emeginiz çalışmanız yok bol keseden konuşuyorsunuz.Bu dediğiniz şu bu bozuk hikaye isteyen hakka önem veren illaki ulaşır yapar.Sizin ordan burdan güvenli olmayan kaynaklardan indirin virüsü yiyince aklınız başınıza gelir.

Sizin bir emeginiz çalışmanız yok bol keseden konuşuyorsunuz.Bu dediğiniz şu bu bozuk hikaye isteyen hakka önem veren illaki ulaşır yapar.Sizin ordan burdan güvenli olmayan kaynaklardan indirin virüsü yiyince aklınız başınıza gelir.
Çok gereksiz uzatıp kendinizi komik duruma düşürdünüz, paralı yapacaksın madem bu kadar konuşmayacaksın. ağlayıp burada millete ahkam kesip durmanın anlamı yok. dediğim gibi bu kadar uzatıcağınıza sitenizdeki discord muhabbetini halledin önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı