Steam Ticket nasıl atılır?

Krino6

Hectopat
Eskiden DBD oynamak için farklı bir Steam hesabı açmıştım. Uzun süredir hesaba girmedim. Giriş yapmak istiyorum fakat e-posta adresini hatırlamıyorum. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorum, Steam Guard kodu yolluyor fakat e-postanın hiçbir şeyini hatırlamadığım için ulaşamıyorum. Hesap kurtarmaya girdiğimde de önceki e-postamı yazmamı istiyor fakat hatırlamıyorum.
Bununla ilgili ticket nereden atabilirim veya başka ne yapabilirim?

Buradan giriş yaparak atabilirsiniz.

Buradan giriş yaparak atabilirsiniz.
E-postamı girmemi istiyor fakat ben hatırlamıyorum. Burada da herhangi bir şekilde destek ekibine ticket atabileceğim bir yer yok.

E-postamı girmemi istiyor fakat ben hatırlamıyorum. Burada da herhangi bir şekilde destek ekibine ticket atabileceğim bir yer yok.
Bir yöntem deneyelim hocam ozaman
Steam destek parolamı unutum dedikten sonra istediği Gmail'i kafadan sallayın, allta kullancı adıyla gir şeçeneğini seçin oradan size e-postanın belli bir kısmını söylemesi lazım önceden girdiğiniz, bu şekilde mailinize ulaşabilirsiniz.

Bir yöntem deneyelim hocam ozaman
Steam destek parolamı unutum dedikten sonra istediği Gmail'i kafadan sallayın, allta kullancı adıyla gir şeçeneğini seçin oradan size e-postanın belli bir kısmını söylemesi lazım önceden girdiğiniz, bu şekilde mailinize ulaşabilirsiniz.
Evet dediğin şey işe yaradı e-postayı da gördüm. Fakat gmail'e oradaki e-postayı girmeye çalıştığımda böyle bir hesap yok diyor.
Buna da ne yapacağımı bilmiyorum.

Geri
Yukarı