Tıraş makinesi önerisi

Berkay151421

Centipat
Daha fazla  
Tıraş makinesi arıyorum 0 kesen. Şarjlı kablolu fark etmez. Şu an için aklımda powertec TR1818 modeli var. Kol kıllarımı da alıyorum o yüzden 0 kesmesi çok önemli. Yüz kıllarımı da sıfır alması çok önemli. Powertec TR1818 önerir misiniz? Kullanan varsa yazabilir mi? Onun dışında tavsiyelere açığım. 400 500TL geçmesse çok iyi olur.

Bütçenizi 100TL aşıyor ancak bu fiyat bandında kesimi en iyi ürün Philips One Blade diyebilirim. Tek sıkıntısı başlığını kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak değişmek zorunda olmanız. Sık kullanımda 4 ay sonra yeni başlık almanız gerekebilir. Başlıkları da bir hayli pahalı. Ancak bu fiyatta size en iyi sıfır kesimi veren makine budur. Zaten hiçbir makine tam olarak sinekkaydı yapamaz sadece sıfır keser aklınızda bulundurun. Ürünle ilgili sorularınız varsa alabilirim.
Ürün Linki;

Son düzenleme:
Bütçenizi 100TL aşıyor ancak bu fiyat bandında kesimi en iyi ürün Philips One Blade diyebilirim. Tek sıkıntısı başlığını kullanım yoğumluğunuza bağlı olarak değişmek zorunda olmanız. Sık kullanımda 4 ay sonra yeni başlık almanız gerekebilir. Başlıkları da bir hayli pahalı. Ancak bu fiyatta size en iyi sıfır kesimi veren makine budur. Zaten hiçbir makine tam olarak sinekkaydı yapamaz sadece sıfır keser aklınızda bulundurun. Ürünle ilgili sorularınız varsa alabilirim.
Ürün Linki;

Sert hatta çok sert sakalda işe yarıyor mu bu?

Kol kılını almak dışında yüzünü eğer hep 0 alacaksan Gilette mach 3 veya blue 3 gibi bıçaklara yönelmeni tavsiye ederim makine sesiyle kafa yoruyor.

Sert hatta çok sert sakalda işe yarıyor mu bu?
Hocam sert sakallarda biraz daha kirli görünüm bırakıyor ancak çok dandik makineler gibi hiç almıyor da değil. Sakal uçları hafiften görünür diyebilirim. Ancak yine de sakallarınız fazla sertse daha sağlam makinelere yönelmenizi tavsiye ederim. Braun`un harika makineleri var sert mert dinlemiyor. Ancak fiyatları oldukça tuzlu...

Hocam Philips One Blade aldım (en baz modeli, en ucuz olanını) yakın zamanda 670 TL'ye. Keşke bir tık daha maddi olarak çıksanız da bu makineyı alsanız. Müthiş bir makine duşta veya kuru olarak kullanabiliyorsunuz. Müthiş 0 kesiyor inanamadım. Tek sıkıntısı belirli periyotlarla başlığını değiştirecek olmanız. Tabii jilet 0'lığında beklememek lazım.

Hocam sert sakallarda biraz daha kirli görünüm bırakıyor ancak çok dandik makineler gibi hiç almıyor da değil. Sakal uçları hafiften görünür diyebilirim. Ancak yine de sakallarınız fazla sertse daha sağlam makinelere yönelmenizi tavsiye ederim. Braun'un harika makineleri var sert mert dinlemiyor. Ancak fiyatları oldukça tuzlu...

Hocam Philips One Blade aldım (en baz modeli, en ucuz olanını) yakın zamanda 670 TL'ye. Keşke bir tık daha maddi olarak çıksanız da bu makineyı alsanız. Müthiş bir makine duşta veya kuru olarak kullanabiliyorsunuz. Müthiş 0 kesiyor inanamadım. Tek sıkıntısı belirli periyotlarla başlığını değiştirecek olmanız. Tabii jilet 0'lığında beklememek lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi mi bırakıyor yüzde. Bu videodaki kişinin kılları çok sert gibi galiba ondan öyle bıraktı.
Daha 17 yaşındayım sert değil yüz kıllarım fakat gözükmemesini istiyorum artı olarak vücut ve kol kıllarını 0 alıyor mu hocam? Ona göre bu ürünü sipariş vereyim. Siz kullanmışsınız memnunsunuzda kol kıllarını ve vücut kıllarını tahriş etmeden 0 alıyorsa geçeceğim sipariş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi mi bırakıyor yüzde. Bu videodaki kişinin kılları çok sert gibi galiba ondan öyle bıraktı.
Daha 17 yaşındayım sert değil yüz kıllarım fakat gözükmemesini istiyorum artı olarak vücut ve kol kıllarını 0 alıyor mu hocam? Ona göre bu ürünü sipariş vereyim. Siz kullanmışsınız memnunsunuzda kol kıllarını ve vücut kıllarını tahriş etmeden 0 alıyorsa geçeceğim sipariş.

Hocam muhtemelen kuru yaptıkları için öyle bırakmıştır. Yalnızca bacak aralarımı tahriş etti o da benim hatam ama asla jilet kadar tahriş etmedi. Tek tük tahriş etti çok çok az. Dediğim gibi o da benim hatam. Vücut olarak bacağımda ve koltukaltımda denedim, 0'a yakın alması beni de çok şaşırttı. Özellikle bacağımı jilet gibi aldı. Duşta kullanabilmek en büyük artılarından biri bana kalırsa

Yeni konular

Geri
Yukarı