Tıraş makinesi önerisi

Senpaii

Centipat
Daha fazla  
Fiyatı fark etmez, ömürü gayet uzun ve kablosuz bir tıraş makinesi arıyorum. Braun modellerine iyi diyorlar. Ayrıca su geçirmez özellik işime yarar. Sakal ve bıyık ağırlıklı kullanacağım.

Son düzenleme:
Kesinlikle braun çok iyidir. Alırken paradan kaçmayıp en fazla başlık içeren seti almakta fayda var. Birde tavsiyem ayarlanabilir başlığı olsun. Mesela sakal traşında yanları daha ince alıp birer kademe aşağıya doğru uzun kalsın istersen daha kolay oluyor. Sürekli başlık değiştirme derdinden kurtarıyor.

Birde Goldmaster cihaz var onunda başlık seti çok iyi, ondanda gayet memnun kaldım.

Aradığın özellikleri Philips MG7720 taşıyor. Saç ve vücut için de kullanabilirsin. Ama şarjlı makinelerin bir süre sonra bataryası bitiyor. Pilli ve düşük bütçeli bir şey arıyorsan Remington Beard Boss öneririm. Sıfır kesmiyor ama numaralı olarak sakal traşı olabiliyorsun. Üzerine Duracell pil şarj cihazı ve şarjlı pillerin varsa yıllarca kullanabilirsin.

Aradığın özellikleri Philips MG7720 taşıyor. Saç ve vücut için kullanabilirsin. Ama şarjlı makinelerin bir süre sonra bataryası bitiyor. Pilli ve düşük bütçeli bir şey arıyorsan Remington Beard Boss öneririm. Sıfır kesmiyor ama numaralı olarak sakal traşı olabiliyorsun. Üzerine Duracell pil şarj cihazı ve şarjlı pillerin varsa yıllarca kullanabilirsin.
Fiyatı önemsiz. Phillips modeli güzel diyorsanız ona bakayım

Philips’ ten başkasına bakma uzun ömürlü olsun diyorsan. 20 senelik makinaları hala çalışıyor. 10 sene olacak aldığım makina hala çalışıyor
Daha ne olsun.
Örnek bir model önerisi var mı acaba ?

Kesinlikle braun çok iyidir. Alırken paradan kaçmayıp en fazla başlık içeren seti almakta fayda var. Birde tavsiyem ayarlanabilir başlığı olsun. Mesela sakal traşında yanları daha ince alıp birer kademe aşağıya doğru uzun kalsın istersen daha kolay oluyor. Sürekli başlık değiştirme derdinden kurtarıyor.

Birde Goldmaster cihaz var onunda başlık seti çok iyi, ondanda gayet memnun kaldım.
Önerdiğiniz modeller var ise link alabilir miyim ?

Bu modeli kullanıyorum, alalı 1.5 sene oldu. Hiç bir problem yaşamadım. Sakalı jilet gibi sıfır almıyor. Çok fazla aparatı var. MM cinsinden istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, en kısa şekilde traş olayım derseniz hiç aparat kullanmadan traş olun. Su geçirmez özelliğe sahip ve her kullanımdan sonra yıkayabilirsiniz. Ben aldığım zaman yanlış hatırlamıyorsam 250-300 tl arası bir fiyattaydı. Şuan epey pahalanmış.

Yakın zamanda MG7720 almış birisi olarak fazlasıyla memnunum tek sorunu eski makineme göre başlıklarının biraz küçük olması. Onun dışında sarj olma süresi, işlevsel farklı başlıklar, su altında sorunsuz kullanılması ve yıkanabilir olması büyük rahatlık sağlıyor. Ek olarak sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

Yakın zamanda MG7720 almış birisi olarak fazlasıyla memnunum tek sorunu eski makineme göre başlıklarının biraz küçük olması. Onun dışında sarj olma süresi, işlevsel farklı başlıklar, su altında sorunsuz kullanılması ve yıkanabilir olması büyük rahatlık sağlıyor. Ek olarak sorunuz varsa yanıtlayabilirim.
Şarj süresi, tek şarjda ne kadar sürüyor, sıfır kesim yapabiliyor mu ? Tahriş eder mi ? (Biraz fazla sorum var kusura bakmayın :D)

Geri
Yukarı