Tıraş makinesi önerisi

Hocam muhtemelen kuru yaptıkları için öyle bırakmıştır. Yalnızca bacak aralarımı tahriş etti o da benim hatam ama asla jilet kadar tahriş etmedi. Tek tük tahriş etti çok çok az. Dediğim gibi o da benim hatam. Vücut olarak bacağımda ve koltukaltımda denedim, 0'a yakın alması beni de çok şaşırttı. Özellikle bacağımı jilet gibi aldı. Duşta kullanabilmek en büyük artılarından biri bana kalırsa.

Duşta o kadar suda herhangi bir şekilde sıkıntı çıkarmadan kullanılması çok büyük bir avantaj. Artı olarak 0'a yakın almasıda çok iyi. Kollarımı + bacaklarımı almayı düşünüyordum. Sipariş edeceğim ürünü teşekkürler. Ucuna herhangi bir aparat takmaya gerek varmı direk 0 ucuylamı aldınız hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi mi bırakıyor yüzde. Bu videodaki kişinin kılları çok sert gibi galiba ondan öyle bıraktı.
Daha 17 yaşındayım sert değil yüz kıllarım fakat gözükmemesini istiyorum artı olarak vücut ve kol kıllarını 0 alıyor mu hocam? Ona göre bu ürünü sipariş vereyim. Siz kullanmışsınız memnunsunuzda kol kıllarını ve vücut kıllarını tahriş etmeden 0 alıyorsa geçeceğim sipariş.
Makine bana değil kuzenime ait. Hijyen gereği yalnızca yüzümde detaylı birkaç defa deneyebildim. O yüzden vücütta kullanma şansım olmadı. Ancak kendisi kollarını, bacaklarını alıyor. Gayet pürüzsüz oluyor. Vücütta daha rahat kesim için vücüt aparatı çıkmıştı içinden. Ayrıca hemen hemen kuzenimle yaşıtsınız hatta onun sakalları yaşına göre sert ancak sıfır alıyor, kendisi çok memnun. Tabii ki jilet gibi sinekkaydı olmaz tekrar belirteyim. Sıfır keser, sinekkaydıya yakın yapar. Size attığım Amazon linki en ucuz link ve içerisinden vücüt başlığı çıkıyor mu ayriyeten yazısını göremedim. Fotoğraflarda göstermiş ama, bu dolu paket olmayabilir emin olamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi mi bırakıyor yüzde. Bu videodaki kişinin kılları çok sert gibi galiba ondan öyle bıraktı.
Daha 17 yaşındayım sert değil yüz kıllarım fakat gözükmemesini istiyorum artı olarak vücut ve kol kıllarını 0 alıyor mu hocam? Ona göre bu ürünü sipariş vereyim. Siz kullanmışsınız memnunsunuzda kol kıllarını ve vücut kıllarını tahriş etmeden 0 alıyorsa geçeceğim sipariş.
Bu arada ekstradan tekrar belirtmek istiyorum makine güzel ancak diğer makinelere nazaran daha iyi kesim yaptığı için sık kullanırsanız sıfır kesen başlığını 4 ayda değiştirmeniz gerekebilir. Yani Philips`in önerdiği süre bu. Siz 17 yaşındasınız fazla sakalınız çıkmıyorsa, misal haftada 1 tıraş olursanız bu 4 aylık başlık değiştirme süreniz belki 6-8 aya çıkacak. Tamamen kullanıma dayalı. Başlık fiyatları maalesef tuzlu. Philips buna nedense düzenleme yapmamaya inat ediyor. Neredeyse makine fiyatına başlık satıyor. Şuan güncel olarak ikili başlık 600TL. Tanesini kesim sıklığınıza göre 6 ay kullanmış olsanız, iki başlık sizi 1 yıl götürür. Güzel kesimin bedeli ufak ufak kenara para atıp başlık için para biriktirmeniz diyebiliriz. En büyük problemi bu...

Son düzenleme:
Makine bana değil kuzenime ait. Hijyen gereği yalnızca yüzümde detaylı birkaç defa deneyebildim. O yüzden vücütta kullanma şansım olmadı. Ancak kendisi kollarını, bacaklarını alıyor. Gayet pürüzsüz oluyor. Vücütta daha rahat kesim için vücüt aparatı çıkmıştı içinden. Ayrıca hemen hemen kuzenimle yaşıtsınız hatta onun sakalları yaşına göre sert ancak sıfır alıyor, kendisi çok memnun. Tabii ki jilet gibi sinekkaydı olmaz tekrar belirteyim. Sıfır keser, sinekkaydıya yakın yapar. Size attığım Amazon linki en ucuz link ve içerisinden vücüt başlığı çıkıyor mu ayrıyeten yazısını göremedim. Fotoğraflarda göstermiş ama, bu dolu paket olmayabilir emin olamadım.

Bu arada ekstradan tekrar belirtmek istiyorum makine güzel ancak diğer makinelere nazaran daha iyi kesim yaptığı için sık kullanırsanız sıfır kesen başlığını 4 ayda değiştirmeniz gerekebilir. Yani Philips'in önerdiği süre bu. Siz 17 yaşındasınız fazla sakalınız çıkmıyorsa, misal haftada 1 tıraş olursanız bu 4 aylık başlık değiştirme süreniz belki 6-8 aya çıkacak. Tamamen kullanıma dayalı. Başlık fiyatları maalesef tuzlu. Philips buna nedense düzenleme yapmamaya inat ediyor. Neredeyse makine fiyatına başlık satıyor. Şu an güncel olarak ikili başlık 600TL. Tanesini kesim sıklığınıza göre 6 ay kullanmış olsanız, iki başlık sizi 1 yıl götürür. Güzel kesimin bedeli ufak ufak kenara para atıp başlık için para biriktirmeniz diyebiliriz. En büyük problemi bu...

Evet size katılıyorum. Sınıfında iyi olduğu için başlık fiyatları da pahalı. Tek kötü yanı başlık fiyatları.

Duşta o kadar suda herhangi bir şekilde sıkıntı çıkarmadan kullanılması çok büyük bir avantaj. Artı olarak 0'a yakın almasıda çok iyi. Kollarımı + bacaklarımı almayı düşünüyordum. Sipariş edeceğim ürünü teşekkürler. Ucuna herhangi bir aparat takmaya gerek var mı direk 0 ucuylamı aldınız hocam.

Hocam vücut kılları için ayrı bir aparatı var fakat kutunun içinden çıkmıyor. Eğer isterseniz ekstra olarak satılıyor diye biliyorum. Ben direkt 0 başlığıyla (yani başlıksız) tıraş ettim, dediklerim dışında da tahriş olmadı. Şimdilik vücut için olan başlığa gerek olduğunu düşünmüyorum. Memnun kalacağınıza eminim

Hocam başlıkları arkadaşın aradığı fiyat bandında resmen, neden bu kadar pahalı?
Normal makinelerin kullandığı başlıkların bıçağı tek taraflı ve tek yönlüdür bu yüzden bu makine kadar sıfır alamıyorlar. Philips burada; yüzünüze sürdüğünüz anda çift taraflı bıçakla kesim yapabilmeniz için başlığın iki tarafına da bıçak koymuş. Ekstradan normal makineler gibi bıçağı tek yöne gidip gelmediğinden daha hızlı ve keskin kesim yapıyor. Bir yandan düzeltme makinesi olarak geçmesinin sebebi de başlığı diyebiliriz. Köşesini azıcık değdirseniz dahi kesim yapıyor.

Evet size katılıyorum. Sınıfında iyi olduğu için başlık fiyatları da pahalı. Tek kötü yanı başlık fiyatları.
Dediğim gibi yıl içerisinde kenara para atarak başlık için ayırabilirsiniz. Hatta zam yemeden en kısa sürede 2 yedek başlık elinizde bulundurun derim. Benim bu makineyi kullanan kuzenim sakalına, koluna, bacağına çok takıntılıdır. Hep sıfır olsun, tertemiz olayım kafasındadır. Diğer makinelerde de o performansı bulamadı. O yüzden yıl içerisinde kenara başlık parası biriktirip alır. Vücüt kullanımı için aparat ayrı da satılıyormuş pakete dahil olan ürün de varmış ama sizin bütçenizi aşıyor. 1100TL`ye bulabildim. Sizin attığım linkteki ucuz versiyon tamamen sıfır sakal kesimine endeksli. Tabii o başlıkla vücüdunuzu da tıraş edebilirsiniz ancak vücüt aparatının tahrişi önlemeye ve gereksiz başlık yıpratmaya önleyici etkisi vardır diye düşünüyorum.

@titanss Makine önerisine beğenmedim ifadesi bırakmışsın. Daha iyi makine önerin nedir merak ettim doğrusu buyur öner bakalım. Daha iyiyse kendime satın alayım. Nedir 500TL bandında daha iyi kesim yapan makine? Biz de mesajını beğenelim daha iyiyse önerdiğin ürün...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı