Tomb Raider Neden Underworld'den Sonra Seriyi Değiştirdi?

LaraCroftLover

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum açık. İnternette yabancı sayfa olarak bir şey bulamadım. Aranızda neden 'Tomb Raider' serisinin Lara'nın gençliğine döndüğünü neden 'Underworld' isimli oyunun hikayesini devam ettirmediklerini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana kendimce bir cevap vereyim, o seri eskiydi, ve çok uzamıştı, görsel vb kalitesizdi, hikaye'nin nerede başladığı belli değildi, ve birde yeni Lara'nın görüntüsü, eski Lara'ya göre daha(yani güzel)iyi, hikaye'yi en baştan izlemek daha güzel, tabi bunlar benim görüşüm, eski oyunlarını oynamışlığım var, mesela yeni oyunda hikaye daha ön planda, tarihi eserleri daha iyi inceleyebiliyorsun, yani kısaca yeni oyun daha mükemmel.

Sana kendimce bir cevap vereyim, o seri eskiydi, ve çok uzamıştı, görsel vb kalitesizdi, hikaye'nin nerede başladığı belli değildi, ve birde yeni Lara'nın görüntüsü, eski Lara'ya göre daha(yani güzel)iyi, hikaye'yi en baştan izlemek daha güzel, tabi bunlar benim görüşüm, eski oyunlarını oynamışlığım var, mesela yeni oyunda hikaye daha ön planda, tarihi eserleri daha iyi inceleyebiliyorsun, yani kısaca yeni oyun daha mükemmel.

Sence ilerleyen oyunlarda Lara büyüyecek mi? Eski halinin gelişmiş versiyonu falan olur mu yani sormak istediğim soru o.

Bana kalırsa büyür, çünkü oyun sektöründe para var, şirket kazanıyorsa batmazsa büyür, zaten seri devam ediyor, yeni çıkan oyunda Lara biraz daha büyümüş, böyle devam edeceğini düşünüyorum, ilgi gören bir oyun Tomb Raider, oyunu takibe devam et yeni oyunları gelecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı