Oyun Total War: Three Kingdoms 71 TL! DLC'leri de eski kurdan satılıyor!

Paister

Kilopat

1694713633120.png

Site kendi sitesi ve sorunsuz şekilde tüm DLC'leriyle beraber eski kurdan oyunu aldım ve etkinleştirdim. Almak isteyen olursa ana oyun Steam'e kıyasla 200 lira daha ucuz. DLC'ler de yine eski kurdan satılıyor. Bunun bir hata olduğu bariz, diğer hiçbir oyunda böyle bir hata yapmamışlar sadece bu oyuna özel. Eğer çok fazla kişi alırsa muhtemelen fark edeceklerdir diye tahmin ediyorum o yüzden almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririm. Benim gözümde en zevkli Total War oyunlarından biridir, tavsiye ederim.

NOT: Oyun Steam key olarak geliyor, aslında etiket olarak eklemiştim ama yetkililer sağolsun etiketi kaldırmışlar.

Son düzenleme:
"2001: Hay aksi, geçici bir sorun oluştu gibi görünüyor. Hesabınızdan para çekilmedi. Lütfen tekrar deneyin." diye bir hata alıyorum arkadaşlar var mı yaşayan?
İlk başta Yapı Kredi dijital kredi kartıyla almayı denedim ve aynı hatayı aldım. Daha sonra DenizBank dijital kredi kartıyla aldım, hiçbir hata vermedi. Başka bankayla almayı deneyebilirsiniz, belki öyle olur.

Geri
Yukarı