TTNET'ten TurkNet'e geçişte 4 gün için cayma bedeli çıkar mı?

minicunga

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. TurkNet'e geçiş yaptım bugün, hızdan memnunum.
Fakat TTNET hakkında kafama takılanlar oldu. 2 yıllık taahhütüm 10 Haziran'da bitecekti fakat ben 4 gün önce iptal ettim, cayma bedeli 4 gün için de çıkmaz değil mi?

Teşekkür ederim.

Bu arada arkadaşlar TurkNet'e geçmeden önce sitesinden adresinizi yazıp alabileceğiniz hıza bakın, ona göre karar verin derim. Altyapınız çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. TurkNet'e geçiş yaptım bugün, hızdan memnunum.
Fakat TTNET hakkında kafama takılanlar oldu. 2 yıllık taahhütüm 10 Haziran'da bitecekti fakat ben 4 gün önce iptal ettim, cayma bedeli 4 gün için de çıkmaz değil mi?

Teşekkür ederim.

Bu arada arkadaşlar TurkNet'e geçmeden önce sitesinden adresinizi yazıp alabileceğiniz hıza bakın, ona göre karar verin derim. Altyapınız çok önemli.

Normalde çoğu firmada geçiş ücretini firma ödüyor TurkNet'te böyle bir durum var mı bilmiyorum.

Evet fakat uçuk bişey çıkmaz. Ben 1 hafta için 10tl ödemiştim anlık cayma bedelini müşteri hizmetlerineden öğrenebilirsin. Ayrıca 120TL’ye kadar TurkNet ödüyor. Çıkan cayma bedeli faturasını online işlemlerden yüklüyorsun aylık olarak ücreti faturadan düşünüyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar peki modem için ne dersiniz?
Evet fakat uçuk bişey çıkmaz. Ben 1 hafta için 10tl ödemiştim anlık cayma bedelini müşteri hizmetlerineden öğrenebilirsin. Ayrıca 120TL’ye kadar TurkNet ödüyor. Çıkan cayma bedeli faturasını online işlemlerden yüklüyorsun aylık olarak ücreti faturadan düşünüyor.
Türknet 120 tl ye kadar cayma bedelini karşılıyor.
Türknet 120 tl ye kadar cayma bedelini karşılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı